Через Хоптяна “штопориться” соціально-економічний розвиток Тернопільщини

Тернопільська обрада знову перенесла розгляд програми соціально-економічного розвитку через відсутність голови ОДА

Сьогодні розпочалося друге пленарне засідання 43 сесії Тернопільської обласної ради.

У залі зареєструвалося 80 депутатів – передає ЗІК.

У порядку денному були питання звіту Тернопільської ОДА про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку області за 2011 рік та про програму соціально-економічного та культурного розвитку Тернопільської області на 2012 рік.

Ще на попередньому сесійному засіданні (6 березня) депутати вимагали від голови Тернопільської ОДА Валентина Хоптяна прозвітувати по цих питаннях та про виконання бюджету.

Сьогодні Валентин Хоптян не прийшов на сесію облради. Відповідно, депутати перенесли розгляд питань по програмах соціально-економічного розвитку на наступне засідання.

У порядку денному сесії залишилося 28 питань, які не розглянули  на попередньому засіданні, або їхній розгляд було перенесено. Окрім того, додатково пропонується внести ще 11 питань. Серед них – звернення депутатів до Верховної Ради, обласних рад України з приводу заяви Президента Януковича щодо визнання російської мови другою державною мовою в Україні. А також звернення депутатів облради до Центральної виборчої комісії та Генерального прокурора щодо недопущення маніпуляцій зі встановленням кількості одномандатних округів у Тернопільській області на чергових виборах до Верховної Ради України.

Коментарі вимкнені.