Для тернополян «святкування весілля» – не причина, щоб голосувати на іншій дільниці
ЦВК прийняла постанову, у якій зазначено, як можна голосувати не у своїй виборчій дільниці. Скористатись подібним механізмом тимчасової зміни місця голосування можуть:
1.Члени окружних та дільничних виборчих комісій – подають заяву про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси, копію посвідчення чинного члена ОВК або ДВК (пред’являється оригінал) або копію рішення про утворення/зміни в складі ОВК/ДВК.
2.Інші виборці – подають заяву про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси, копії документів їх оригінали пред’являються в обов’язковому порядку, які підтверджують проживання на території виборчої дільниці, на яку виборець просить змінити місце голосування. Такими документами можуть бути:
– документи про право власності на житло;
– договір довгострокової/безстрокової оренди житла;
– довідка, видана уповноваженою посадовою особою, що підтверджує факт проживання (не перебування) виборця на момент звернення та охоплює дату проведення голосування.
Мотивування «Тимчасове перебування», «Cпостерігач на виборчій дільниці», «Робота в день виборів на підприємстві», «Відрядження», «Поїздка в гості», «Святкування дня народження племінника», «Зручніше добиратись до місця голосування», «В зв’язку з оздоровленням», «Святкування весілля», тощо не може визнаватися, як обґрунтовування заяви.
Коментарі вимкнені.