До війська покличуть 3% від призовного ресурсу Тернопільщини

Четверта черга мобілізації триває уже двадцять днів, а на Тернопільщині планове завдання виконане лиш на 50%. Чоловіків закликають стати на захист вітчизни і стримати ворога. Адже військові у зоні АТО потребують ротації.

У Хмельницькій, Вінницькій, Черкаській областях виконали планове завдання з мобілізації на 100%, Київська і Житомирська області – на 95%. На Тернопільщині виконали половину планового завдання з мобілізації, добровільно зголосилося йти до війська 52 людини.

Народний депутат України Микола Люшняк каже, був на передовій і бачив з яким завзяттям воюють наші хлопці. Він подивований тим, що чоловіки на Тернопільщині втікають від мобілізації.

«Ще рік назад багато молоді йшло на Майдан, йшло на смерть. Вражає, коли люди кажуть: я не буду воювати за Президента, я не буду воювати за Прем’єр-міністра. Зараз ми не йдемо воювати за владу, ми йдемо воювати за свій народ, відстоювати свою землю. Щоб агресор не мав шансу посунутися дальше, щоб його зупинити» – вважає Микола Люшняк.

В обласному військовому комісаріаті наголошують, що до мобілізації підлягають військовозобов’язані, придатні до військової служби, віком від 20 до 60 років. Люди, які «втікають» – вже зараз у розшуку, їх прізвища в єдиному реєстрі, який автоматично потрапляє на кордон.В області триває четверта хвиля мобілізації. До війська покличуть 3% від призовного ресурсу краю.

«Якщо у якомусь районі, до прикладу, чотири тисячі військовозобов’язаних чоловіків, а в армію покличуть 120  них, невже це так багато? Ми повинні змінити це, щоб в нас не було повісток, щоб на військкомати йшли патріотично налаштовані люди, які готові захищати вітчизну. Інакше ми не матимемо ніколи своєї держави. Згадайте вояків УПА, які по 10 років у криївках прожили, віддали своє життя за Україну. Невже ми можемо просто так здатися ворогу? » – каже народний депутат України Микола Люшняк.

Депутати Верховної Ради України кажуть – поки не прийматимуть закони, які перекриють державні кордони для чоловіків, сподіваючись на свідомість українців.

«Ми не можемо у терміновому порядку приймати такі закони. Над ними треба багато часу працювати, передбачити всі деталі, щоб не нашкодити. Якщо, наприклад, комусь на лікування терміново потрібно і інші нюанси. Тому поки у Верховній Раді про це не йдеться. Бо в нас раніше так було – спершу приймають закони, потім їх відміняють. Це погана практика. Чоловіки без примусового утримання мають розуміти, що це їх обов’язок – захистити свою державу, її цілісність» – зауважив Микола Люшняк.

-1 thoughts on “До війська покличуть 3% від призовного ресурсу Тернопільщини

  • 09:20 | 13.02.2015 о 09:20
    Permalink

    а попи що роблять за одним столом х воєнкомом?
    А в воєнкома є сини, брати? Вони вже воюють? ( “ми йдемо воювати за свій народ”)

Коментарі вимкнені.