Директор Української гімназії в Тернополі приїхав у навчальний заклад… у кареті

Аби здивувати школярів, директор гімназії Анатолій Крижанівський приїхав на урочисту лінійку у кареті.

Цьогоріч День відродження гімназії особливий, бо Українській гімназії виповнилось – 120 років. Відбулося багато цікавих дійств, традиційних і нетрадиційних.

21 вересня відбулася урочиста академія “Посвята в гімназисти”, яка вирізнялася цікавою появою на свято директора та колишнього гімназиста Анатолія Крижанівського, передачею мантій та магістерок від семикласників-випускників – першокласникам, врученням їм цікавих подарунків, емблем, академічної книжки гімназиста.

Від гімназії урочистою ходою гімназисти перейшли до пам’ятника І. Франкові, де відбулася святкова імпреза “Заповідями Великого Каменяра”, а далі перемістилась у Катедральний собор на святкову літургію за здоров’я гімназистів, вчителів та батьків.

У другій половині дня у актову залу гімназії були запрошені вчителі-пенсіонери, актори, гості міста та відомі випускники гімназії – абсольвенти різних років на Першу церемонію вручення нагороди “Гімназійний абсольвент” у номінаціях: 1. “Просвітницький доробок” – за видавничу діяльність, 2. “Перетворювач педагогічної напруги” – за застосування методів саморегуляції та зняття психоемоціональної напруги в гімназійному колективі, 3. “Діагностика і лікування специфічних учнівських захворювань” – за використання прийомів педагогічного впливу у роботі з “важкими” учнями, 4. “Зодчий гімназійної кімнати” – за вишукано-затишний дизайн кабінету, 5. “Новаторський підхід до театру” – кращий режисер-аматор гімназійного театру, 6. “Творець світу у собі та навколо себе” – за кращу демонстрацію свого позитивного засобу поширення інноваційного досвіду на відкритому уроці, 7. “Синтетик гімназійних монокристалів” – за ефективний пошук шляхів і методів оновлення та вдосконалення виховної роботи з класом у сучасних умовах,  8. “Послідовник ідеї” Української Хартії вільної людини” – за розробку форм педдіяльності, спрямованих на апробацію ідеї “Української Хартії вільної людини”, 9. “Національна еліта” – на кращого ветерана педагогічної праці, що був, є і буде взірцем у всьому, 10. “Педагогічний еталон”.

Переможцями стали: Слюзар Г.Р., Грабовська О.М., Нова М.А., Гудима І.М., Борщук Л.М., Томашевська Л.А., Балабан Г.М., Гарматюк Л.І., Левицька Р.Ю., Мала Л.І.

Потішили присутніх виступами відомі артисти: Володимир Вермінський, Христина Цабан, Володимир Шагай, Оксана Скрипчук, Ірина Музика, Микола Миколайович Булат, Наталія Крохіна, Володимир Трач, Наталка Вишиванка, Олександр Папуша, Бітон Даніель.

З 24 вересня  свято продовжать виставка робіт “Нам – 120”, флешмоб “У плині часу”, 14 фотозон, створених у куточках гімназії, фотовиставка “120 миттєвостей із життя гімназії”, проект “Гімназійні покоління”, перегляд відеоролика “Гімназія очима першокласників” та екскурсії музеєм історії гімназії “Витоки”, “Літературним Тернопіллям” (каб. №45) та містом “Будівлі Української гімназії: погляд крізь роки”.

У навчальному закладі обіцяють, що 2018 навчальний рік буде насичений цікавими подіями в рамках святкування 120-ї річниці від дня заснування Української гімназії.

За матеріалами сайту Української гімназії.

 

Коментарі вимкнені.