Казав, що в лісі закопають, – директор Тернопільського училища Андрій Каплун побив дитину

Про це повідомляє активістка, яка стала на захист дітей, Наталія Литвин.

Жінка опублікувала прінтскрін переписки, в якій Віталій Рудавський розповів про побиття товариша.

Як стверджує 15-річний потерпілий студент, на одному з занять у нього виник конфлікт з донькою директора, яка викладає в училищі. Педагог пожалілася на неслухняного учня батькові.

Вже вечері вихователь гуртожитку, в якому проживає потерпілий, викликав хлопця на вулицю. Там його чекав директор закладу. Зі слів юнака, під час словесного конфліку чоловік наніс йому кілька ударів в обличчя. Хлопець повернувся до кімнати та зателефонував батькам.
Вже вранці мама хлопця звернулася за допомогою до правоохоронців.

Як повідомив керівник сектору комунікацій ГУ поліції в Тернопільській області Сергій Крета, відомості про подію внесено до ЄРДР згідно частини 1 статті 125 ККУ – умисне легке тілесне ушкодження. Правоохоронці з’ясовують усі обставини. Триває розслідування.

Нагадаємо, Андрій Каплун  став відомий на всю Україну через специфічні манери виховання учнів. Так, нещодавно скандальне відео про приниження учнів з’явилося в одній із соціальних мереж. Садистські методи виховання керівництва закладу підтвердили і самі вихованці. Зараз  директор у зв’язку з відкритим кримінальним провадженням та рішенням кадрової комісії департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА, тимчасово відсторонений від керівної посади, але продовжує працювати, як викладач.

Коментарі вимкнені.