Тернопільські студенти показали хоч не найвищий, але клас

Нещодавно команда студентів Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського взяла участь у першому зимовому Всеукраїнському чемпіонаті бригад екстреної медичної допомоги з міжнародною участю «Галицькі медичні ралі 2016», які відбулися в Сколівському районі Львівської області на спортивній базі «Тисовець».

Наші майбутні медики на рівних змагалися з професійними працівниками служб екстреної медичної допомоги. Їм вдалося увійти до десятки кращих команд України. Загалом взяло участь 22 бригади «швидкої» допомоги, дві яких були з інших країн – Республіки Польща та Литви.

Організаторами заходу виступили Департамент охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації, Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров’я України та Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф за участі Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська рада реанімації (ресусцитації) та екстреної медичної допомоги».

Студенти, які брали участь у змаганнях, є сертифікованими інструкторами від Всеукраїнської ради реанімації та екстреної медичної допомоги. Це дало їм можливість краще підготуватися до участі у конкурсі, адже вони мали достатній базовий рівень у порятунку потерпілих.

Comments are closed.