Медичні працівники Тернопільщини працюють у посиленому режимі

Ситуація з COVID-19 в Тернопільській області  напружена, але контрольована. Про це повідомила начальниця управлінння охорони здоров`я ОДА Ольга Ярмоленко.

«Медичні працівники працюють у посиленому режимі. Хворі, які поступають у медичні заклади, переважному у важкому стані, майже всі потребують кисневої підтримки. Я щиро вдячна кожному медичному працівнику, сімейному лікарю, які надають медичну допомогу жителям області. Я знову і знову звертаюся  до кожного:  тільки ваше власне сумління, розуміння всієї серйозності ситуації допоможе уникнути тяжких наслідків захворювання на COVID-19. Якщо раніше ми зверталися передусім до людей похилого віку, то зараз кажемо абсолютно всім – відкладіть необов’язкові походи в громадські місця, уникайте місць скупчення великої кількості людей, дотримуйтеся карантинних заходів.  Цінуйте роботу лікарів. Адже тільки ваше свідоме ставлення і вакцинація може зупинити поширення COVID-19», – зазначила Ольга Ярмоленко.

Нагадаємо, станом на 8 квітня  в Тернопільській області зафіксовано 795 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Також зареєтровано 14 летальних випадків за добу.

Коментарі вимкнені.