Міліція посадила, а суд відпустив вбивцю Василини Павшин – Михайла Риделя

29 вересня у Тернополя сталась надзвичайна подія – під колесами автомобіля  на пішохідному переході біля “Універсаму“ загинула 15- річна Василина Павшин. Водій Михайло Ридель через якого сталась жахлива трагедія під домашнім арештом. Хоча прокуратура і слідчий УМВС подавали клопотання про тримання винуватця під вартою

Як повідомила “Погляду” прес-служба міської прокуратури, ухвалою слідчого судді Тернопільського міськрайонного  відмовлено в клопотанні слідчого УМВСУ в області, яке погоджено прокуратурою області, про застосування щодо підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. До нього застосовано запобіжний захід у вигляді  домашнього арешту із забороною залишати житло цілодобово.

Оскільки в судовому засіданні прокурор підтримав клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу – тримання під вартою, прокуратурою області було подано апеляційну скаргу на ухвалу слідчого судді.

Рішенням апеляційного суду Тернопільської області апеляційна скарга відхилена, ухвала слідчого судді Тернопільського міськрайонного суду від 2 жовтня 2013 про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту із  забороною залишати житло цілодобово, залишена в силі.  Рішення апеляційного суду остаточне.

Як розповідає начальник обласної міліції Віктор Сак, зараз проводять всі експертизи по данй справі, після чого матеріали будуть подані до суду. Але чому водія відпустили під домашній арешт – претензії не до міліції, адже суддя обирає міру запобіжного заходу, а не вони.

Коментарі вимкнені.