На що держава додасть Тернопільській області понад 115 мільйонів

Для обласного бюджету Тернопільської області з Державного бюджету додатково передбачено 115 466,7 тис. грн. дотацій та субвенцій. Про це, посилаючись на директора Департаменту фінансів Тернопільської ОДА Степана Скибиляка, інформують у прес-службі Тернопільської ОДА.
Так, у вказану суму входить субвенція з державного бюджету в сумі 46 154,2 тис.грн для місцевих бюджетів на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.
Також з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу передбачені кошти в сумі 34 335,6 тис.грн.
452,8 тис.грн — це субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною».
«На пільги та житлові субсидії населенню, а також на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам становить 2 084,1 тис.грн», — зазначає голова Тернопільської ОДА Степан Барна.
На підготовку робітничих кадрів з державного бюджету місцевим бюджетам передбачена субвенція — 6 525,5 тис.грн. Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам становить 3 946,6 тис.грн. Медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам — 13 760,6 тис.грн. Стабілізаційна дотація — 8 207,3 тис.грн.

Коментарі вимкнені.