На Тернопільщині тільки офіційно 11 дітей вживали наркотики!

Про виконання обласної програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2012 – 2015 роки доповів на колегії обласної державної адміністрації 2 грудня начальник служби  у справах дітей обласної державної адміністрації  Степан Герасимів.

«За результатами проведених у 2014 році 599 профілактичних рейдів (“Підліток. Зима. Канікули”, “Діти вулиці. Вокзал”, “Діти Тернопільщини проти насильства, бездоглядності, за духовність та сімейну злагоду”, “Літо”, “Урок”) надано соціально-правовий захист 201 дитині (44 з них – вилучено з вулиці, 17 – з розважальних закладів, 4 – з комп’ютерних клубів, 30 – з сім’ї), яким надано відповідну допомогу(42 – юридичну, 91 – психологічну, 63 – педагогічну, 5 – медичну, 11 дітей поміщено до закладів соціального захисту дітей). Із загальної кількості виявлених дітей 105 вживали спиртні напої, 11 дітей вживали наркотичні та токсичні речовини. Виявлено 62 порушення правил торгівлі спиртними напоями та тютюновими виробами, на підставі чого на кожне з них направлено відповідні документи реагування до місцевих органів влади для усунення причин та умов, що сприяли їх допущенню, притягненню винних до відповідальності, передбаченої законодавством», – наголосив Степан Романович.

Під час проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань профілактики протиправних дій у дитячому середовищі проведено 84 засідання координаційних рад суб’єктів профілактичної роботи щодо запобігання вчинення неповнолітніми правопорушень та злочинів, які створені та діють в усіх районах та    м. Тернопіль, 254 наради – семінари, 54 засідання колегій районних державних адміністрацій та 12 засідань сесій районних (міської) рад, на яких розглядалися питання захисту прав дітей, 144 виступи у засобах масової інформації ,45 засідань’’за круглим столом’’, 793 бесід, 140 лекцій.

Коментарі вимкнені.