Півсотні медиків поліклінік комбайнового та «Ватри» залишились без роботи

Медики Тернопільської міської поліклініки (в народі її називають поліклінікою комбайнового заводу) припускають, що причиною їхнього звільнення стала особиста образа начальника відділу охорони здоров’я і медичного забезпечення Ростислава Левчука, в минулому керівника цієї медичної установи, – пише газета “Номер Один”.

Таку версію колектив лікувального закладу озвучив у своєму зверненні на ім’я міського голови Сергія Надала, однак жодної реакції з боку влади поки що немає.

«Навіть при реорганізації ТМП частину колективу, незважаючи на гарантії міського голови, не працевлаштовують, а навпаки – скорочують. Це переважно молоді, перспективні працівники, єдиною провиною яких була недовіра до нового керівника відділу хорони здоров’я Ростислава Левчука, за керівництва якого поліклініка програла всі суди і стала, на думку міської влади, безперспективною», – йдеться у заяві.

Інформацію про те, що 25 працівників поліклініки комбайнового заводу і 30 колишньої поліклініки «Ватра» й сьогодні без роботи, озвучив на сесії міської ради депутат міської ради Тарас Юрик. У відповідь депутату Ростислав Левчук повідомив, що усім працівникам поліклінік, що ліквідовані, були запропоновані аналогічні посади в інших лікарнях міста. Однак частина цих людей від такої пропозиції відмовилась за власним бажанням.

Як стало відомо згодом, деяким медикам справді пропонували роботу у медичних закладах, але дуже дивним чином.

– Для 25 працівників влада запропонувала півтори ставки: по півставки на посаду акушера, окуліста і лаборанта. Серед звільнених працівників була акушер, однак чомусь роботу пропонували не їй, а іншим медикам. Люди змушені були відмовитись від запропонованих посад, оскільки вони не відповідали їхньому медичному профілю Тільки після того, як жінка сама звернулася до керівництва медичного закладу, її працевлаштували. Усе це робилося для того, щоб скласти протоколи з відмовами працівників. З числа звільнених багато молодих спеціалістів. 18 осіб були змушені стати на чергу у центрі зайнятості. Це абсурд, пропонувати 25 медикам 1,5 ставки, – каже голова профкому ТМП Тетяна Остапчук.

За словами жінки, загалом у ТМП працювало 78 осіб. Близько 40 медиків були працевлаштовані, в основному в дільничну службу. Частину працівників звільнено за власним бажанням: у зв’язку з настанням пенсійного віку чи з особистих причин. Решту 25 медиків не працевлаштували тому що, припускає Тетяна Остапчук, вони висловлювали невдоволення діями керівництва закладу та оприлюднювали свою позицію у ЗМІ.

Зоряна Гарасимів

-1 thoughts on “Півсотні медиків поліклінік комбайнового та «Ватри» залишились без роботи

  • 16:01 | 13.04.2011 о 16:01
    Permalink

    А моя тітка казала, що їх ніхто не питав і нічого їм не пропонували і вони самі звернулись до депутатів по домомогу в вирішенні того питання! Зробили з медиків брехунів! Та сам Надал бреше коли каже що проблими з лікарями на Комбайновому та Ватрі нема!

Коментарі вимкнені.