Понад тисяча тернополян приватизувала помешкання в гуртожитках

Перший крок у розв’язанні  проблеми приватизації гуртожитків було зроблено наприкінці 2010 року. Тоді була створена спеціальна комісія – із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків.

Уже в 2011 році ця цифра приватизованих гуртожитків зросла більш як втричі. За словами начальника відділу квартирного обліку та нерухомості міськради Богдана Малиміна, кількість приватизованих помешкань у гуртожитках протягом 2011 року становить 1024.

«Можливість приватизувати кімнату в гуртожитку безпосередньо залежить від таких факторів, як статус гуртожитку, законність поселення та термін проживання у ньому. Також законодавство вимагає, щоб кімнати у гуртожитках не мали незаконних перепланувань та добудов, щоб не було боргів за житлово-комунальні-послуги. Після проведення відповідної перевірки документів щодо законності отримання житла, відсутності іншого помешкання, тернополяни зможуть приватизувати свої кімнати в гуртожитках», – зазначив заступник міського голови Володимир Камінський.

Цьогоріч у гуртожитках Тернополя уже створено два об’єднання співвласників, обрано голову, що дасть можливість тернополянам не лише розпоряджатися допоміжними приміщеннями, а й самостійно контролювати якість надання комунальних послуг.

На балансі міської ради перебувають гуртожитки ВАТ ТО «Текстерно», ВАТ «Тернопільський комбайновий завод» та інших підприємств.

-1 thoughts on “Понад тисяча тернополян приватизувала помешкання в гуртожитках

  • 22:11 | 5.01.2012 о 22:11
    Permalink

    люди вдячні владі за таку можливість – приватизувати житло, в якому виросло не одне покоління,

Коментарі вимкнені.