У Тернополі будуть вирішувати дуже серйозну проблему

Міжнародна науково-технічна конференція пройде 20-23 вересня на базі Тернопільського техуніверситету ім. І.Пулюя. Тема зібрання, на яке з їдуться науковці з України, Росії, Естонії, Польщі, Словенії, – “Пошкодження матеріалів під час експлуатації, методи його діагностування і прогнозування”. Офіційні мови конференції: англійська, українська, російська.

Урочисте відкриття конференції відбудеться 21 вересня о 10.00 в корпусі “Політехнік”, що на вул. Білогірській, 50.

До речі, дана конференція є одним із форумів, присвячених розгляду результатів досліджень проблеми, що є дуже серйозною для інженерів.

 

Проведення конференції дасть змогу українським та закордонним ученим проаналізувати нові теоретичні та практичні напрацювання за низкою наукових напрямів, зокрема за основними напрямами досліджень Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, а саме: діагностування структурної деградації та руйнування матеріалів та елементів конструкції при низьких і високих температурах; розробка інноваційних матеріалів та технології їх отримання з метою оптимізації структури та властивостей.

Упродовж експлуатації матеріали елементів конструкцій зазнають пошкодження, природа якого залежить від виду навантаження та умов експлуатації (високі та низькі температури, циклічне навантаження, корозійне середовище, радіаційне опромінення і т.д.).

Діагностика й описування пошкодження матеріалів важливі для розроблення методів підвищення надійності, прогнозування залишкового ресурсу елементів конструкцій та оптимізації фізико-механічних властивостей матеріалів.

Дослідження пошкоджуваності металів присвячені як розробленню фундаментальних основ описування цього явища, так і створенню методів оцінювання міцності й довговічності елементів конструкцій з урахуванням усього комплексу конструктивних та експлуатаційних факторів.

 

Коментарі вимкнені.