R.I.P. Вбили лідера “Народного контролю” на Тернопіллі Віталія Ващенка

vach
Вчора майже опівночі невідомі жорстоко побили мешканця м. Кременець, 1968 року народження. Через три години потрепілий помер у реанімаційному відділенні. За попередньою інформацією лікарів, чоловік загинув у зв’язку з «забійними ранами голови, черепно-мозковою травмою, політравмою грудей». Тіло спрямували на розтин.

Як з’ясували поліцейські, покійний – Віталій Ващенко, громадський активіст, член ГО «Народна рада», депутат Кременецької міської радивід партії “Народний контроль”. Чоловіка побили на території його нежилого обійстя, де він займався підприємницькою діяльністю.

Як повідомив в.о. начальника головного управління Нацполіції у Тернопільській області Олександр Богомол, на Кременеччині зараз працюють посилені слідчо-оперативні групи, до складу яких увійшли фахівці з управлінь слідства, кримінальної поліції, експерти.

– Вся тернопільська поліція працює над розкриттям цього резонансного вбивства, перевіряємо всю інформацію, що надходить, сказав Олександр Миколайович. – Орієнтовано також правоохоронців сусідніх областей. Є припущення, що вбивці могли приїхати до Кременця на автомобілі, тому вилучаємо відео з камер спостереження, перевіряємо маршрут зловмисників.

Олександр Богомол оприлюднив і ймовірні версії злочину.

– Насамперед, вивчаємо громадську та політичну роботу потерпілого. Версію з пограбуванням теж не відкидаємо, але це малоймовірно, бо у потерпілого залишилися цінні речі та кошти. Нападники не забрали нічого.

Як повідомляють на офіційному сайті “Громадський рух “Народний контроль”, усі ознаки злочину вказують на те, що відбулося замовне вбивство. Віталій займався розслідуваннями незаконної вирубки лісу та боровся із свавіллям у судовій системі.

Зв’язку із смертю Віталія, у Кременці оголошено дводенний траур.

 

Коментарі вимкнені.