Тернопільська міська рада віддала під будівництво землю на яку накладено арешт

Ми сьогодні вже повідомляли про те, що виконавчий комітет тернопільської міської ради надав дозвіл на будівництво храму по вулиці Текстильна, 2 замість багатоповерхівки, яку мав будувати ТОВ “ЕКСКЛЮЗИВБУД ПЛЮС”.

Але як виявилось, виконавчий комітет, тернопільська міська рада, ТОВ “ЕКСКЛЮЗИВБУД ПЛЮС”  та КП “Тернопільбудінвестзамовник” не виконують ухвалу слідчого судді та розпоряджаються земельною ділянкою на яку накладено арешт  21 квітня 2016 року в межах кримінального провадження.

Як розповідає громадська активістка Олена Степанова, загалом по всіх інвестугодах є такі рішення. Це кримінальне провадження розслідується в Києві, – каже вона.

– А це означає що будь-яке будівництво на арештованих земельних ділянках є незаконним. Крім того розпорядження земельною ділянкою це можливість суб’єкта права на землю на свій розсуд визначати долю належної йому земельної ділянки. Отже будь яке використання земельної ділянки є незаконним. Невиконання рішення суду, а ухвала слідчого судді і є рішенням суду тягне за собою кримінальну відповідальність.

Печерський районний суд міста Києва ухвалив:

Накласти арешт на майно – земельну ділянку за кадастровим номером 6110100000:04:001:0133, площею 0,105 га за адресою: Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Текстильна, яка на підставі свідоцтва про право власності серія та номер 5438567, виданого 27.06.2013 державним реєстратором ОСОБА_3 перебуває у комунальній власності Тернопільської міської ради (ідентифікаційний код 34334305) та на підставі рішень органу місцевого самоврядування № 6/34/63 від 06.06.2013 та № 6/31/111 від 26.04.2013 виданих Тернопільською міською радою перебуває на праві постійного користування у Комунального підприємства фірми “ТЕРНОПІЛЬБУДІНВЕСТЗАМОВНИК” Тернопільської міської ради (ідентифікаційний код 14055223), у вигляді позбавлення права відчужувати та розпоряджатись ним.

Ухвала слідчого судді підлягає негайному виконанню.

Підозрюваний, його захисник, інший власник або володілець майна, які не були присутні при розгляді питання про арешт майна, мають право заявити клопотання про скасування арешту майна повністю або частково.

Ухвала про накладення арешту може бути оскаржена безпосередньо до Апеляційного суду м. Києва протягом 5 днів з дня її оголошення.

Слідчий суддя                                                                                                      І. В. Литвинова

Коментарі вимкнені.