Тернопільські рятувальники обрали кращого начальника караулу

9 липня в Головному управлінні ДСНС України у Тернопільській області відбувся відбірковий етап конкурсу «Кращий начальник караулу».

До Тернополя позмагатись за звання кращого за професією з’їхались представники державних пожежно-рятувальних частин з усієї області – 24 начальників караулів, які мають найкращі показники в оперативно-службовій діяльності й отримали високі підсумкові оцінки за результатами заліків зі службової підготовки за минулий навчальний рік, а також не мають дисциплінарних стягнень. З початком конкурсу учасників привітав начальник управління реагування на надзвичайні ситуації Юрій Ярема і побажав наснаги, завзяття та гарних результатів. 

Начальники караулів змагались за різними показниками, демонструючи професійні вміння та навички. Також учасники складали теоретичні тестові завдання, що стосувалися їх щоденної діяльності. Присутні демонстрували знання нормативних документів ДСНС України, проводили розрахунки тактичних прийомів при діях на місці пожежі або дорожньо-транспортній пригоді. Відповідаючи на питання контрольних білетів кожен пригадував характеристики пожежних та спеціальних автомобілів, правила безпечної роботи та інші професійні премудрості.

У підсумку компетентна комісія визначила кращих. За результатами відбіркового етапу в номінації “Кращий начальник караулу”  I місце зайняв – начальник караулу 1 ДПРЧ 1 ДПРЗ Головного управління капітан служи цивільного захисту Петльований Юрій. А в номінації “Кращий молодий начальник караулу” – I місце зайняв начальник караулу 9 ДПРЧ 4 ДПРЗ Головного управління лейтенант служби цивільного захисту Сеньчук Василь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *