Тернополяни закликають ігнорувати російськомовний фільм у кінотеатрах

Фільм “Примарний вершник 2″ (Ghost Rider: Spirit of Vengeance) ДЕМОНСТРУЄТЬСЯ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ в усіх кінотеатрах України. Незабаром його мають і презентувати у Тернополі.

Дистриб’ютор даного фільму – “Інтер-фільм”.

Які наші дії:
1. Найпростіше: самому ігнорувати цей фільм, під жодним приводом не йти на нього в кіно.

2. Розповідати друзям і знайомим, що фільм у кінотеатрах йде російською, прохати вас підтримати і не йти на нього в кіно.

3. Телефонувати в кінотеатри свого міста, щоразу цікавитися, якою мовою йде фільм, і усякими засобами давати працівникам кінотеатрів зрозуміти, що саме через те, що він йде неукраїнською, ви не підете на цей фільм.

4. Зателефонувати дистриб’ютору Інтер-фільм за номером 492-75-75 (Київ), а також написати скарги на поштові скриньки їх керівників: http://fd.interfilm.com.ua/contacts_fd . Наполегливо в них дізнаватися, чому фільм вийшов у прокат російською мовою. Нагадати їм що це пряме порушення Закону України “Про кінематографію”. Повідомити про порушення ними прав на перегляд фільму державною мовою.

5. Розповсюджувати цю новину в соціальних мережах: Вконтакте, Фейсбук, Твіттер, Гугл+ та інші. Чим більше людей дізнаються про цей випадок, тим менше їх буде траплятися в майбутньому.

Сподіваємося на Вашу принциповість і прагнення у перегляді фільмів виключно українською мовою. Разом ми обов’язково цього досягнемо!

 

 

-1 thoughts on “Тернополяни закликають ігнорувати російськомовний фільм у кінотеатрах

 • 14:17 | 27.02.2012 о 14:17
  Permalink

  А ШО ЦЕ ЗА П*** НАПИСАВ I БЗДЫТЬ ПIДПИСАТИСЯ

 • 14:34 | 27.02.2012 о 14:34
  Permalink

  ПРОПОНУЮ ВИРУБАТИ НА ВСIЙ ЗАХIДНIЙ УКРАIНI ВСI БЕРЕЗИ. БО “ПРИДЕТ МОСКАЛЬ УВИДИТ БЕРЕЗЫ И СКАЖЕТ -ЗДЕСЬ МОЯ РОДИНА”

 • 15:36 | 27.02.2012 о 15:36
  Permalink

  Не важливо якою мовою. Я дивився цей фільм. Фільм все одно повне Г. Перша частина була краща. А тут сюжет дуже слабенький.

 • 15:43 | 27.02.2012 о 15:43
  Permalink

  чому так скромно? Давайте глобальніше: не ходити на фільми НЕ УКРАЇНСЬКОГО виробництва! А в зекономлений за рахунок невідвідування кінотеатру час можете навчатися на мовних курсах. бо “скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина”

Коментарі вимкнені.