У перевізників Тернополя “дах їде”?

Вимогою підняти вартість за проїз у маршрутних таксі міста до 4 грн. не задоволений мер Тернополя Сергій Надал. Він пояснює, що перевізники йому фактично ставлять ультиматум. Відтак, за словами міського голови, він націлений доволі радикально владнати цю ситуацію.

Про такі плани очільник міста заявив під час брифінгу 18 вересня.

Сергій Надал пояснює: якщо перевізники не вгамуються із “необгрунтованою вимогою підняти тариф”, то він буде змушений розвірвати договір з маршрутчиками.

– Мені дуже не подобаються пропозиції перевізників, бо вони вже починають надходити в ультимативному режимі, – каже мер. – Перевізники лякають, що з 29 вересня вони припинять перевозити пільговиків, якщо тариф не буде 4 грн.

Міський голова пояснює, що спеціалісти мерії спеціально провели порівняння із містами-сусідами щодо їхніх тарифів на проїзд у маршрутках.

– І з’ясували, що в жодному з цих міст тариф не піднявся до 4 грн. Крім Львова та Чернівців, де ціна – 3 грн, – уточнює Сергій Надал. – Тому я не бачу потреби піднімати тариф у Тернополі. Але якщо місцеві перевізники і надалі себе так поводитимуть, то вже сьогодні управління транспорту має доручення шукати їм альтернативу та розривати договір.

Мер додає, що також націлений вкласти більше коштів у тролейбусні лінії міста.

– Ми будемо змушені просити тернополян трохи потерпіти, зважаючи на таку ситуацію, – бідкається міський голова. – Але це єдиний шлях, якщо доведеться відмовлятися від послуг теперішніх перевізників.

20 хвилин

-1 thoughts on “У перевізників Тернополя “дах їде”?

 • 14:54 | 18.09.2014 о 14:54
  Permalink

  Це вже 4-е підняття ціни в маршрутках за останні 4 роки?! чогось Заставний міг договоритися з перевізниками і таких плата за проїзд в маршрутках вверх не скакала!!

 • 18:38 | 18.09.2014 о 18:38
  Permalink

  Ну за часів Заставного не було постійних проблем з тими маршрутками, а долар скакав

 • 20:04 | 18.09.2014 о 20:04
  Permalink

  ну то хай катають з тернополя куди інде! а нам тоді будуть великі і просторі автобуси і тролейбуси!!!!!!!!! які не будуть хамити, влаштовувати перегони, питатись чи виходить хтось і тим самим не зупинятись на встановлених зупинках!!!!

Коментарі вимкнені.