У Тернополі навіть діти плетуть камуфляжні сітки для воїнів АТО (фото)

20 листопада 2014 року з благословення архієпископа Тернопільського, Кременецького і Бучацького Нестора голова єпархіального відділу духовно-патріотичного виховання у зв’язку зі збройними силами, старший капелан Тернопільської області прот. В’ячеслав Кізілов з волонтерами-майданівцями-Стойко Сергієм та Світланою,Дмитрів Ігорем зустрівся з адміністрацією та представниками учнівського парламенту ТЗОШ№4.

Ця зустріч стала прямим продовженням співпраці з безпосереднього прямого забезпечення бійців в зоні АТО життєво необхідними речами. Для школи це правдиве патріотичне та громадянське виховання. Для волонтерів це одне із джерел цільової допомоги бійцям.

Школі були передані звітні документи, що фіксують передачу речей, подяки від бійців, командирів та представників школи м.Херсона, для яких був передані канцтовари, спортивне та шкільне приладдя.

Особливе зацікавлення дітей викликали прапор із побажаннями та відео зверненнями бійців зі словами подяки і підтримки.

До наступної поїздки учні підготують свої звернення та привітання на прапорі для бійців батальйону.

Школа надала волонтерам та старшому капелану чергову партію теплих речей та одягу для передачі на передову. Уже вдруге учні передають комуфляжну сітку сплетену вручну дбайливими дитячими руками.

Коментарі вимкнені.