У Тернополі відзначили 1028-му річницю Хрещення Київської Русі

original-4cadd5774b3f091a6c2ea1260c569af2Урочистою ходою, міжконфесійним молебнем, та святковим освяченням води відзначили у Тернополі 1028-ту річницю Хрещення Київської Русі. Участь у заходах взяли керівники області і міста, жителі та гості Тернополя. Про це повідомляють у Тернопільській ОДА.

«Сьогодні ми зібралися тут, щоб просити за молитвами рівноапостольного князя Володимира миру і спокою в Україні, припинення війни, повернення наших солдатів додому. Пам`ятаймо, що ми – правнуки славного князя Володимира, Хрестителя Русі-України. Молімося за Україну, і наша молитва буде почута. Вона – запорука перемоги!», – звернувся до присутніх Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк.

Після спільної молитви всіх присутніх окропили свяченою водою.

Згідно з розпорядженням голови обласної державної адміністрації, за вагомий внесок у розвиток духовності, утвердження принципів християнської моралі в суспільстві, відданість капеланському служінню, відзнакою “За службу Україні” нагородили священика Тернопільсько-Зборівської єпархії, о. Віталія Козака.

Коментарі вимкнені.