Чим так тішиться тернопільський депутат Михайло Сиротюк

13731677_1211351462249299_8127005915747503665_n

Депутат тернопільської міської ради щиро радіє про включення будинок на вул.15 Квітня, 21 у список капітального ремонту. Своєю радістю депутат ділиться у мережі Фейсбук.

  • Капремонту на вул.15 Квітня, 21 бути! Дійсно проблемний двір з вщент зруйнованим тротуаром, регулярним затопленням підвального приміщення (через ряд помилок у проектуванні будинку і рядом інших проблемних питань) найближчим часом буде вирішено. Щиро радію, що мені вдалось включити будинок у список капітального ремонту на цей рік завдяки підтримці колег-депутатів, голови комісії ЖКГ Івана Сороколіта та небайдужих мешканців будинку, які вже й не вірили, що щось в цьому році розпочнеться.

Сьогодні відбувся ранковий огляд двору 15 квітня, 21 разом з міським головою, директором ПП Благоустрій та за сумісництвом депутата ТМР, представниками управління ЖКГ, також був присутній народний депутат Михайло Головко.

  • Сподіваюсь, що вдасться досягти компромісу між мешканцями та винести сміттєві контейнери з будинку, адже це дозволить зберегти відремонтований двір та тротуар на більший термін, зникнуть неприємні запахи в самому будинку. Зараз я практично щодня стежу за ходом робіт як по цьому двору, так і по двору на вул.Київська, 7, шукаємо шляхи вирішення проблемних питань, які виникають в процесі робіт. Залишається відкритим і питання можливості розширення проїзду, щоправда на заваді підстанція у дворі та десятки силових кабелів на малій глибині. Та головне, що питання нарешті зрушилося з мертвої точки. Справимось!

Коментарі вимкнені.