У Тернополі з’явиться тролейбус “Файне місто”

Завершився Всеукраїнський конкурс «Найкращі соціальні проекти України» – 2015. Приймало участь у ньому 22 регіони країни. Тернопіль представляв проект «Тролейбус щастя», який пройшов у фінал.

У конкурсі змагалось198 соціальних проектів, реалізованих протягом лютого-листопада 2015 року. За тернопільський проект проголосувало 3198 людей. Створений він за ініціативи кафедри інформатики ТНПУ ім. В.Гнатюка за підтримки КП «Тернопільелектротранс», в рамках проекту «Зроби своє місто кращим».

– Я їздила у Київ на підведення підсумків і Міжнародну конференцію. Вхід там коштував 900 гривень, але нас, як фіналістів, запросили безкоштовно. У трійку переможців увійшли соціальні проекти, які стосувалися того, що відбувається у нас в країні: допомога людям, які постраждали під час подій на Сході. У фінал найбільше вийшло освітніх проектів, – каже один із організаторів Галина Полюга, – Наш проект не закінчився, у місті постійно з’являються нові тролейбуси, ми завжди оновляємо ті, які вже їздять.

У конкурсі проект змагався у номінації «Навчання, виховання, освіта та розвиток дітей та молоді».

Нагадаємо, що у Тернополі є 8 тематичних тролейбусів: «Сім кольорів щастя», «Україна єдина», «Веселих свят», «Тернопіль романтичний», «Україно моя вишивана», «Ретро-тролейбус», «Фінансово-грамотний маршрут» та «Тернопілля туристичне».

Далі у планах студентів та викладачів тролейбуси «Файне місто Тернопіль» та «Правила дорожнього руху».

Джерело: http://www.tnpu.edu.ua/news/216/

 

http://www.tnpu.edu.ua/news/216/

Коментарі вимкнені.