Валентину Хоптяну вже набридла стара Тернопільщина, тому він хоче нову

За ініціативи голови Тернопільської ОДА Валентина Хоптяна створено обласну програму розвитку “Будуємо нову Тернопільщину”.

Серед основних напрямків програми – передбачено встановлення вуличного освітлення в населених пунктах області «Освітлене Тернопілля», програма встановлення опалення та переведення на альтернативні види палива закладів культури у кожному селі – «Теплий заклад культури».

Активно впроваджується в життя ініціатива, щодо організованого прибирання та окультурення придорожніх смуг в селах та містах «Придорожня смуга». Активної підтримки зі сторони великих і малих сільськогосподарських підприємств області набули програми «Садівництво та виноградарство Тернопілля» та «Тваринництво Тернопілля», котрі спрямовані на розвиток сільського господарства.
Також з позитивними показниками працює програма «Відновлення промисловості Тернопільщини».  Спільними зусиллями влади і бізнесу впроваджується програма «Футбол – народна гра». Як результат в кожному районному центрі області проведена реконструкція стадіонів, встановлено сучасні пластикові сидіння, електронні табло.

Також в рамках обласної програми “Будуємо нову Тернопільщину” активно працює програма розвитку туристичної галухі області – “Туристичний дивокрай», в галузі освіти – впровадження новітніх технологій для навчання – «Сучасний мультимедійний комплекс у кожен клас», «Боротьба з «тіньовою» економікою»

Коментарі вимкнені.