Вартість проїзду у тернопільських маршрутках скоро поб’є всі рекорди у загальноукраїнському контексті

Після кількох днів збору та обробки інформації нарешті підготовлена картосхема вартості проїзду в громадському транспорті у містах України. Для порівняння доходів населення також створено картосхему рівня середніх заробітних плат по регіонах України.
Ще раз нагадаю, що причиною створення тих карт і аналізу інформації є наміри підняти вартість проїзду в міському транспорті в Тернополі до рівня найвищих цін в Україні!
В ході дослідження звернув увагу на деякі цікавинки:
– найдешевший електротранспорт в Івано-Франківську, Полтаві, Черкасах, Кременчуці;
– проїзд для студентів у Черкасах чи учнів в Івано-Франківську БЕЗКОШТОВНИЙ! Черкаси заслуговує бути раєм для українських студентів 
– найдешевші маршрутки переважно в центрі України (Черкаси, Суми, Полтава), напевно, через “Рути” на газі:
– найдорожчий проїзд переважно у містах-мільйонерах – Києві, Харкові, Дніпрі. У Львові найдорожчий електротранспорт, а в столиці є маршрутки по 5 гривень. Однак Тернопіль їх вирішив обігнати!(
– відповідно й зарплати найвищі у Києві, Дніпропетровщині і Донеччині. Хоча приємно здивували також Львівщина і Закарпаття.
Відповідно виникає логічне запитання до міської влади Тернополя та місцевих перевізників – Чи не зависоку “планку” берете панове?
6-7 гривень за проїзд в тролейбусі та 9-10 у полатаних маршрутах б’ють всі рекорди у загальноукраїнському контексті. І ще дивно, скільки мешканці та гості міста терпітимуть таких “міцних господарників?”

Іван Рудакевич

-1 thoughts on “Вартість проїзду у тернопільських маршрутках скоро поб’є всі рекорди у загальноукраїнському контексті

  • 11:21 | 29.10.2018 о 11:21
    Permalink

    пропоную зразу 20 гривень.
    Євро взимку було 33 грн. Хіба воно зросло до 66
    ЗАрплата найнижча А ціна проїзду європейська

Коментарі вимкнені.