Як недолюдки знущаються з України в Тернополі

Які ж то, все-таки, чи гріх, чи два, між людьми виродки блукають. І дорослі, і діти чоловічої та жіночої статей. Паскудять все, що створено з любов’ю до людей, до рідного краю, для замилування і краси.

Позаминулого, минулого і нинішнього року в Тернополі з’явилося чимало гарних картин-графіті на кількох електричних підстанціях, в деяких міжбудинкових переходах, на кам’яних огорожах. Вони майстерно створені молодими творчими людьми і не одного тернополянина та гостей міста вражали своєю образністю і довершеністю. Над ними працювала ціла група здібних малярів.

Та, як і слід було сподіватися, недовгий вік хорошого графіті, бо різній паскуді це не до вподоби. Пригадую, торік (чи позаторік?), виродки замазюкали картину-графіті на електричній підстанції у дворі на розі Сагайдачного і Сліпого зразу по кількох днях після її розмалювання. Як тоді ті хлопці та дівчата бідкалися, що так понівечили їх працю, до якої приклали стільки часу, фарби й зусиль.

Не знаю, чи давно вже є наступна мазанина, але мною побачена тільки сьогодні. На графіті з українськими мотивами — по обох боках стіни на переході з Театрального майдану до дворика з виходом до вулиці Сагайдачного. Досить того, що знизу осипався верхній шар штукатурки, то ще й якийсь малий покидьок намалював дівчині-україночці вуса й бороду. Знущаються з України з найвищого щабля регіоналівської влади до найнижчого школяра-нікчеми. Недолюдки і там, і тут. Кожний за можливостями, статусом і виродковістю.

І як, і коли, і чи зможе добро перемогти одних та інших?..

Микола ВАСИЛЕЧКО, Топільче

Коментарі вимкнені.