Заміну хеловінському гарбузу знайшли на Тернопільщині (фото)

Сьогодні Церква закликає людство бути обережним щодо святкувань не християнських свят, зокрема так званого “Halloween”, адже випадково чи не випадково стаємо спонсорами зла. Для того, щоб не тільки говорити про шкоду таких нечестивих почитань діти Скали-Подільської вирішили представити альтернативу даному “святкуванню”. Заміна полягає в тому, щоб головний хеловінський атрибут – страхітливий гарбуз був замінений на християнський символ і свято відбулось з молитвою, а не з переодяганням у жахливих персонажів. Саме тому під час позашкільних занять у Скала-Подільському дитячому парку на гуртку народної творчості, який веде їмость п.Марія Германюк, діти, як це було два роки тому, виготовляли саморобні ліхтарики, які ззовні нагадують гарбуза у який ставляться свічки на хеловін, але без вирізів очей і зубів. Тоді в суботу, в перший задушний день поминання померлих, діти, парафіяни УГКЦ Скали-Подільської, та водночас вихованці дитячого парку, разом з керівником та директором, п.Тетяною Вархал, зібрались у храмі, щоб принести саморобні ліхтарики та запалити у них свічки, які палали на молитві в намірі за всі душі в чистилищі, які згадувались під час Божественної Літургії та Парастасу, які відслужив о.Василь Германюк.

Присутні віряни не стримували радості від вчинку наймолодших парафіян, адже це був добрий приклад маленьких християн для їхніх сучасних однолітків.

-1 thoughts on “Заміну хеловінському гарбузу знайшли на Тернопільщині (фото)

  • 18:42 | 4.11.2014 о 18:42
    Permalink

    Нехай Бог блан=гословить організатора ! Бажаю, щоб це свято стало ТРАДИЦІЄЮ українського народу. Геть американські звичаї.

Коментарі вимкнені.