Звільнили головного податківця Тернопільщини Олександра Вітрука. Хто його замінить?

Начальник Головного управління  Міндоходів області Олександр Вітрук – уродженець Донеччини досі тримався за своє крісло. Але сьогодні, за інформацією  За Збручем, його звільнили.

За інформацією Номер Один вже зараз активно обговорюють його наступників.

До найбільш імовірних кандидатів варто віднести трьох: екс-заступника начальника ДПА Тернопільської області Ірину Столярик, екс-начальника одного з відділу ДПА Юрія Фролова та заступника Тернопільського міського голови з фінансових питаньВікторію Остапчук. Остання теж має досвід роботи у податковій. З 2004 по 2006 рр. працювала у Кременецькій міжрайонній державній податковій інспекції, а з 2006 по 2010 рр. – у ДПА  в  Тернопільській області на посаді начальника відділу.

Очевидно, це ще не всі друзі, товариші та знайомі, які їздять на поклон до уродженця Тернополя Ігоря Білоуса, котрого нещодавно призначили головою Державної податкової служби України.

Олександр  Вітрук перебував на посаді з 2012 року. До того працював на Житомирщині та Вінничині. Родом з рідного краю Януковича – Єнакієвщини. Був одним з елементів репресивної машини режиму Януковича.

Коментарі вимкнені.