Чортківську владу потрібно викинути на смітник?

В 2013 році ми, дві молоді сім’ї, купили житло по вулиці Весняній 11 а та 11/4. Проживаємо на одному подвір’ї з сім’єю п.Зозулі С.А. , які до цього часу жили років 7 самі і, відповідно, були самі господарями на подвір’ї. Небажаних новим сусідам почали ставити «палки в колеса»: то їм заважає шум від ремонтних робіт, які проводилися в помешканні, то заважають машини ,які приїжджають з будматеріалами. Писали різного роду заяви-наклепи в «Чортківгаз». Після цього почали на загальну територію, а саме під вікна наших будинків виливати грязну, з неприємним запахом воду (помиї) та палити сміття. На спільній території під нашими вікнами без нашої згоди побудували вольєр, завели собаку бійцівської породи стаффордширський тер’єр. Через його гавкання не можуть спокійно спати наші діти, ми боїмося знаходитись на подвірї (так як собака досить агресивна) та в 1,5 метри від моїх вхідних дверей викопали септик. Мотивуючи це тим, що ділянка їхня, і вони тут господарі, тому можуть робити все, що завгодно. При чому ділянка була в загальному користуванні (на балансі міської ради). Пройшов деякий час і сусідка з будинку 11/3 вирішила приватизувати цю земельну ділянку (ділянка знаходиться безпосередньо біля мого житлового будинку, для його обслуговування) Та ще й, так би мовити, «легально» випалювати сміття та виливати помиї.

111WP_000146

Помийна яма перед вікном

Звернувшись по цьому питанні до нашої міської ради, на місце виїхала комісія в складі трьох осіб — заступника міського голови п. Волошина П.В., головного архітектора міста Гівчака М.М. та ще був чоловік, який не представився. Пан Волошин зі злісним поглядом на підвищених тонах почав нам погрожувати тим, що він заступник міського голови і щоб ми по доброму дали згоду на приватизацію земельної ділянки та будування гаражу, інакше буде вирішувати це питання по іншому. Наскільки по іншому, можна тільки здогадуватись…

Ми просили, щоб цю ділянку надали не комусь особисто з сусідів, а для облаштування дитячого майданчика для наших діток. Так як на вулиці Весняній та і прилеглих до неї вулиць немає де дітям проводити час. І ми б спільними зусиллями жильців 3-х сімей облаштували його. Або якщо сусідка проти — розприділити дану територію в рівних частинах між трьома сусідами, по справедливому. Нащо нам відмовили.
Справа пішла в рух. На об’єкт повторно приїжала комісія в особі п. Зозуляка А.І (голови земельної комісії) який сказав, що про будівництво гаражу не може йти мова, оскільки це незаконно. Ми написали заяву проти будівництва гаражу меру міста Вербіцькому М.В. і отримали відповідь. (Фото). (неможу зрозуміти яким чином заяву двох сусідів взято до уваги?) Однак дане питання пройшло комісію з позитивним для них рішенням і виставлене на сесію. Сесію ми відвідали, виступали на ній, доказували, що будівництво тут неможливе. Депутати перенесли це питання на доопрацювання. Другу сесію (сорок сьомої сесії шостого скликання 31 липня 2014 року) я не мав можливості відвідати, оскільки перебув за межами Чорткова і про яку, чесно кажучи, і не знав (так як вона була не за розкладом) і дане питання вирішили без нас. Більшість депутатів, не розібравшись що і до чого, проголосували за рішення: «Про надання дозволу гр. Зозулі Світлані Аліківній на розроблення попереднього планувального рішення для: будівництва індивідуального гаража орієнтовною площею – 0,0025 га по вул. Весняна , 11 м.Чорткові», яке по всіх нормах не відповідає, так, як достатнього місця для відступу від житлового будинку там недостатньо.

img016

На подану нами заяву відреагували тільки відпискою

Мали розмову ми із архітектором нашого міста паном Гівчаком М. М., який запевнив, що дане будівництво може існувати за так званим «блокуванням», тобто даний гараж можуть зблокувати до житлового будинку, в якому я проживаю. На це я не даю ніякої згоди. Але де гарантія, що будуть питати моєї думки і згоди?

Ми не, проти щоб в сусідів був гараж, але не таким способом, як блокування до нашого жилого дому, в яких пожежні норми не виконуються і чадний газ попадатиме прямо в мій дім, а в дозволеному для цього місці. В п.Зозулі С.А. є для цього ділянка перед своїм будинком і вікнами, де без проблем можна побудувати гараж. Але ні, треба зробити на зло сусідам.

WP_000215

Ділянка на якій без проблем може існувати гараж

Зараз пані Зозуля С.А. збирає документи на приватизацію ділянки. Міська рада тепер нічого зробити не може, або не хоче. Куди не звертаємось, відправляють один до одного і ніякої конкретної відповіді не дають. І таке безладдя панує в нашому місті. Люди не бояться ні люстрації, ні судових рішень. А молоді сім’ї, які ще толком не обжили житло, через беззаконні рішення наших чиновників не мають спокою.
Просимо депутатів і чиновників розібратись в даному питанні! Не піддаватись на провокації та незаконні «брудні» справи, адже від ваших рішень залежить майбутнє наше та наших дітей.

Золота Пектораль

-1 thoughts on “Чортківську владу потрібно викинути на смітник?

 • 15:50 | 13.11.2014 о 15:50
  Permalink

  Роблять що хочуть… на таких вже давно чекають мусорні баки (

 • 22:08 | 13.11.2014 о 22:08
  Permalink

  А ви пробували забашляти Міськові? кажуть се дуже помагає.

 • 09:41 | 14.11.2014 о 09:41
  Permalink

  Місько грошики любить! Нічого, люстрація почалась – зам його так званий Волошин (рідчайше хамло) вже попав під неї… І його чекає таке…та і більшісьть МІСЬКОВОЇ ради

Коментарі вимкнені.