Дорожники Тернопільщини презентували Степану Кубіву свої пропозиції до плану ремонтів у наступному році

Нещодавній візит Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва у Тернопільській області розпочався із зустрічі з місцевими шляховиками та керівництвом ОДА. Керівник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик прозвітував про ремонт дороги М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська. Також він презентував представнику Кабміну пропозиції до плану дорожніх ремонтно-будівельних робіт у Тернопільській області на 2018 рік.

Серед об’єктів, відремонтувати які пропонує Служба автомобільних доріг у Тернопільській області (на карті відзначені червоним кольором):
5 ділянок траси М-19 Доманове–Ковель-Чернівці-Тереблече;
Увесь обхід Тернополя – дорога Р-41;
Частина траси М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка (від Тернополя до Підволочиська);
2 ділянки траси Івано-Франківськ-Бучач-Тернопіль.

Крім того, Богдан Юлик наголосив на необхідності фінансування будівництва Східного обходу Тернополя (на карті відзначено синім кольором), котрий стане частиною транснаціонального коридору Go highway. Баб більше, нова дорога зменшить потік транзитного транспорту через місто Тернопіль.

-1 thoughts on “Дорожники Тернопільщини презентували Степану Кубіву свої пропозиції до плану ремонтів у наступному році

  • 15:02 | 28.11.2017 о 15:02
    Permalink

    І що, без Кубіва тяжко самій ТОДА розібратися з всією кількістю автошляхів в області, ВИРОБИТИ КОНЦЕПЦІЮ ПЕРЕДАЧІ на баланси сільрад та ОТГ шляхи місцевого сполучення ?? Ніхто ні за що не відповідає не тільки під час ДТП по вині автодорожників, вони цілими роками ні защо не відповідають. Ану придивіться де на трасі є таблички інформаційного характеру “Вказаний участок дороги Обслуговує фірма така-то. Номер тел. адреса” ?? Де таке на Тернопільщині є з цими Барнами-баранами. Боже, навіщо ти надаєш ВЛАДУ безглуздим сраколизам ?!! З вчителя, мєнта чи музиканта – який ґосподар може бути ??Вчився де ? За границями бував, доучувався, що ніхто з живих, думаючих людей не зможе нічого перевірити ! Навіть з бюджетом за 3 роки не може розібратися ТОЛКОВО ! На кожній сесії сільради – одне й теж : Уточнення показників бюджету. А нахрина всієї когорти бюджетників в ТОДА, в облраді ?? Не можна наперед спланувати скільки й на що НЕОБХІДНО КОШТІВ. І все ! Тоді й Ґройсман зуміє своєчасно й ПРАВИЛЬНО СКЛАСТИ бюджет на послідуючий рік !! Невже так довго має бути ?!

  • 15:09 | 28.11.2017 о 15:09
    Permalink

    І до тієї ж теми : маленька жіночка, молода, не цікавився скільки рочків має, АЛЕ МАЄ ГОЛОВУ на плечах !! Юля Світлична, з Харківської ОДА !!! Я її тільки по ОФІЦІЙНОМУ сайту “пізнаю” ! Придивіться : голова, заступники, розподіл посадових обов”язків, кожен знає за яку тему його “потягнуть за ЯЯ” – і РОБОТА !! Бюджет Є. Я з Тернопільщини даю електронний запит – за 3-4 години на Прихідній електронці – Відповід на те питання, яке я задавав. Працюють ЛЮДИ !! А що – в них голови кругліщі, чи менше думають де і що ВКРАСТИ ??! Чому не може ТАК БУТИ по ВСІЙ УКРАЇНІ ??! Спеціалістів треба, а НЕ СРАКОЛИЗІВ, які й законів не думали читати, йдучи на держслужбу. БПП. Розшифровка : бери поки Петро. Не буде ладу з такими, ох, не буде…

Коментарі вимкнені.