Екс-прокурор Тернополя Віталій Сідоров став радником мера на Тернопільщині

12 квітня 2017 року міський голова Кременця О. Ковальчук своїм розпорядженням №67-ОД призначив на посаду радника міського голови на громадських засадах Сідорова Віталія Михайловича. Про це йдеться у групі Народна Рада Кременець.

  • Одіозний екс-прокурор відомий своїми приходами-відходами на посаду керівника Кременецької районної прокуратури, що було зумовлено скандальною справою по отриманню хабаря, «антимайданівськими» поданнями на посаді керівника Тернопільської міської прокуратури, учасника справи «тернопільських прокурорів». У Кременці дана особа має потужні майнові та земельні інтереси, лобіювання яких проявилося у просуванні своєї дружини, Сідорової Ірини у депутати міської ради від «Солідарності». У даній ситуації цікавить одне: які обставини змусили міського голову Кременця зробити радником таку особистість? Залишається лише здогадуватися, – йдеться у публікації.

Нагадаємо, у 2016 році  працівники НАБУ затримали Віталія Сідорова з підозрою в отриманні неправомірної вигоди. Правоохоронці підозрюють, що пан Сідоров разом із колегою з обласної прокуратури вимагали хабар розміром у 300 тис. грн.

Згодом тернопільські активісти проаналізували декларацію екс-посадовця і викрили у ній багато невідповідностей. Як повідомлється, у декларації за 2013 рік вказано, що Віталій Сідоров володів автомобілем Audi А6, у 2014 цей транспортний засіб зник із декларації прокурора, а у 2015 з’явився у власності членів його родини. Де автотранспортний засіб перебував у 2014 році, – невідомо.

Стосовно нерухомого майна Віталія Михайловича, то він має квартиру в м. Кременець 52,9 м2, проте проживає уже 3 роки поспіль в будинку, який перебуває в користуванні площею 264,1 м2. Довгострокова оренда будинків у Тернополі та передмісті, за ринковими цінами, становить від 350 дол. США за місяць.

Відтак, за рік ця сума складає більше 100 тис. грн., що становить понад 60% від доходу. У декларації Сідорова В. М. не відображено домоволодіння у м. Кременець, що відповідно до відомостей з реєстру прав власності на нерухоме майно належить дружині Сідоровій І. А. з 2004 року.

На переконання громадських активістів, головний прокурор Тернополя приховав чимало своїх володінь і зробив це лише тому, що громаді було б важко пояснити, звідки у нього такі статки, які на одну прокурорську зарплату не придбати. Однак останні заяви НАБУ усе пояснюють.

Коментарі вимкнені.