Свято Бучача відбулося і без Павла Зіброва

Цьогоріч місто відсвяткувало ще один День народження. 30 липня у Бучачі зібралося багато не лише мешканців, а й гостей міста. Дитячий сміх, весела музика та пахощі солодкої вати від ранку наповнювали міський сквер та територію біля фонтана.

 

Чим менше часу залишалося до офіційного вікриття, тим більше людей приходили та свято. Саме у сквері духової музикою всіх зустрічав оркестр “Ветеран”.

А в той час, у Арт-дворі панувала особлива атмосфера, адже до Бучача знову приїхали іноземні волонтери. Дзвінкий сміх, щирі обійми та весела музика створювали нові враження. Про попередні відвідини нагадували світлини, якими організатори створили затишну атмосферу. А на вулиці всі охочі могли пограти великими шашками.

У сквері зібралися поважні гості – делегація з Польщі, і все розпочалося. Привітання з Днем міста від високопосадовців, вручення нагород, подяк, грамот, медалей. А потім залунали чудові пісні про Бучач у виконанні народного аматорського хору РБК, вірші про місто читали ючасники Театру юного глядача, танцювальні вітання дарували учасники хореографіної студії “АРТ”, лауреати І-ї премії міжнародного фестивалю-конкурсу у Болгарії дитяча хореографічна студія “Нон-стоп”, про “Материнську любов” співала Лілія Бойко, щасті, добра та злагоди зі сцени бажала Віталіна Гуцуляк – лауреат І-ї премії всеукраїнського конкурсу “Осінні зорі 2015”, піснею вітала Марія Салевич.

 

Свято продовжила солістка Хмельницької обласної філармонії, Заслужена артистка України Фатіма Чергіндзія. Вручення призів від інтернет-компанії “БІТТЕРНЕТ”, під час рекламної акції, викликало зацікавлений гул у глядачів. До того ж, всі чекали на обіцяного Павла Зіброва. Але, на жаль, співак так і не з’явився на сцені. Подейкують, що напередодні Народний артист України зламав ногу і тому не зміг приїхати. Підвереджень цьому досі немає ні його офіційній сторінці у Facebook, ні на інший інтернет-ресурасах. Сподіваємося лише, що співак себе добре почуває та завітає таки до нашого міста. Адже саме він спричинив такий масовий приїзд глядачів з Чорткова і навіть з Тернополя.

 

Але на цьому свято не закінчилося, замість Павла Зіброва приїхало кілька виконавців. Енергійний та запальний Ростислав Кушина, акордеоніст-віртуоз Юрій Дякунчак, Михайло Мацялко та Марія Шалайкевич, а також Павло Дворський, який вже наче додому приїздить до Бучача.

У той час, коли у міському сквері глядачі слухали музику та дивилися танці, на дітей та дорослих біля фонтану чекали інші розваги. Хтось куштував ріноманітні смаколики, комусь бракувало адреналіну і він активно атакував усі атракціони, а когось просто заворожувало мистецтво роботи з глиною. Тут навіть можна було виготовити глечик, мисочку чи чашечку своїми руками.

Після веселих танців із Ростиславом, на сцену вийшли молодіжні бучацькі гурти “К.Р.А.Н” та “Ефект пам’яті”. Останні, до речі, нещодавно виступали на фестивалі у Заліщиках. На завершення свята, глядачі мали можливість не лише послухати, а й подивитися на химерних виконавців з Борщева. Гурт “Медовий полин” став чудовим завершальним акордом у цьогорічному святі міста.

Леся Ю.

Бучацький портал

Коментарі вимкнені.