Де відтепер оформлятимуть закордонний паспорт теребовлянці

Де виготовити закордонний паспорт теребовлянцям? Це питання останні роки стояло чи не перед кожним жителем Теребовлянщини, адже донедавна в самому райцентрі це зробити було неможливо. Від сьогодні дану проблему вирішено. Раніше, щоби зробити закордонний паспорт, теребовлянцям доводилось діставатися сусідніх Тернополя, Чорткова чи Бучача.
В Теребовлянському районному секторі управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області встановлено комплекс для прийому заяв на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Відтепер цією адміністративною послугою можуть скористатися жителі району безпосередньо в Теребовлянському РС. Урочисте відкриття комплексу відбулось 13 жовтня.

Першими клієнтами стали учасники АТО, бійці добровольчого українського корпусу «Правий сектор», які на даний час перебувають у відпустці – Тарас Козак з Семенова та Андрій Вакуц з Теребовлі.
До речі, Теребовля стала шостим населеним пунктом області, де можна скористатися таким видом адміністративних послуг як оформлення та видача закордонного паспорта.

Коментарі вимкнені.