Тернополяни запрошують до дорослої розмови мешканців Сходу, Півдня України та Криму
15 грудня у Тернополі на народному Вічео дностайно підтримало резолюцію «Запрошення до дорослої розмови». Це звернення до всіх українців, але в першу чергу – до мешканців Сходу, Півдня України, АР Крим, – не бути байдужими до подій у державі. У резолюції наведено реальні цифри, аргументи і факти, які підтверджують: злочинний режим Януковича-Азарова довів країну до глибокої кризи у різних галузях.
Текст резолюції поширюватимуть через соціальні мережі, громадські організації, ЗМІ серед українців південних та східних регіонів. Також його перекладуть на російську мову.
«Запрошення до дорослої розмови».
Любі брати і сестри! Україна, за яку віддали життя наші прадіди, – у небезпеці! Новітні яничари, вірні служки Мокви, ялинковичі, азірові, колісніченки та іже розкрадають, розпродують, плюндрують її. Їх завдання – зрубати під корінь, знищити українську націю. Цього прагне господар Білокам’яної. Або українці будуть його рабами, або зникнуть з лиця землі. Третього не дано.
Любі брати і сестри! Нині основне завдання підніжок Кремля розсварити нас, поділити на Захід і Схід, україно та російськомовних, прихильників Митного Союзу та Європейського Союзу. Тільки так вони зможуть втримати нас у своїх сталевих лабетах. Не піддаваймося їм! Наша сила у єдності! Бо де б не жили – на Сході, Заході, Півдні чи Півночі України – хочемо одного: бути господарями на власній землі та мати певність у завтрашньому дні. Так, ми різні, маємо певні суперечні щодо деяких історичних моментів, але нас об’єднують єдині цінності, прагнення, любов до України. В ім’я тієї любові, а також майбутнього і мусимо зупинити існуючу владу. Зупинити зараз, бо потім завтра може бути пізно.
Любі брати і сестри! Нам нічого більше боятися і втрачати. Економічна, соціальна, політична кризи в Україні настільки вже глибокі, що нижче падати нікуди. Практично за всіма показниками наша держава – аутсайдер навіть серед країн «чорного континенту». Не буду голослівним, апелюватиму до даних міжнародних рейтингів. А вони – не втішні. Тож, аналізуйте, думайте, вирішуйте…
За даними видання The Economist, Україна посіла перше місце в рейтингу країн з найбільшою смертністю. На тисячу населення цей показник склав 16,2 осіб.
Згідно з рейтингом інформаційного агентства Bloomberg, серед 145 країн світу Україна зайняла 99 місце за рівнем здоров’я населення. При укладенні рейтингу враховувались тривалість життя людей, рівень дитячої смертності, споживання тютюну, алкоголю, частка населення з надмірною вагою, підвищеним тиском тощо.
За рівнем достатку за версією міжнародної компанії GFK серед 42 європейських країн наша – 39. Згідно з підрахунками GFK українець у середньому за рік може витратити 1,3 тис євро, тоді коли жителі інших країн рейтингу – близько 13 тис. євро.
Кожен десятий українець нині живе за межею бідності. При цьому, згідно з результатами дослідження «Перепис мільярдерів-2013» компанії Wealth-X, ми 27-мі у світі за кількістю доларових мільярдерів. До світового клубу мільярдерів входять 18 українців, розмір активів яких становить 49 мільярдів доларів. Наша держава давно різко поділилася на багатих (1% населення) і бідних (79%). На середній клас, основу суспільства, припадає лише 20%. Для порівняння, у Польщі 66%, Фінляндії – 82%, Норвегії – 85%. До речі, в цих країнах взагалі немає мільярдерів!
Україна продовжує залишатися однією з найкорумпованіших держав на планеті. Цьогоріч, згідно зі звітом поширення корупції в світі, вона посіла 144 місце. Її найближчі сусіди в списку – Бангладеш, Камерун, Центральноафриканська республіка.
Невтішні справи в нас і з основним принципом правової системи демократичного суспільства. В Індексі верховенства права, який представила організація «Проект світової юстиції», Україна серед 97 країн світу – 87. За кількістю проблемних справ, що перебувають у Європейському суді з прав людини, ми – ¬ треті в світі. За рівнем демократії, відповідно до результатів дослідження «The Economist Intelligense Unit», наша держава 80 серед 167. В Індексі свободи, згідно з результатами дослідження канадського дослідницького інституту Фрейзера, – 79 серед 123 країн. По боках у неї – Замбія і Руанда. В Індексі економічної свободи (IEF) – Україна 161 з-поміж 177 країн світу. Серед 43 держав європейського регіону – це останнє місце. За версією Bloomberg наша держава не належить до тих, де вигідно вести бізнес. За даними Держстату, за 2010-2012 роки кількість малих і середніх підприємств у нас зменшилося від 378 тис до 364 тис, а фізичних осіб-підприєців – від 1, 8 млн до 1, 2 млн. В Індексі глобальної конкурентоспроможності ми на 73- му місці. В Індексі процвітання, складеному Інститутом Легетум, – на 64-му. У рейтингу недієздатних держав, що укладає Фонд миру, Україна на 117 місці в світі. Це означає, що діючий уряд не здатен ні котролювати цілісність території держави, ні впоратися з політичною, демографічною, економічною та соціальною кризами. Він просто не виконує покладених на нього функцій. Як і чинний Президент. А отже, мусить піти у відставку!
Любі брати і сестри! Наведені цифри – тільки вершина айсбергу. Реальний стан справ – набагато страшніший. Сусанін-Янукович завів державу у глухий кут. Якщо його та Азарова і компанію не зупинити – втратимо державу! Я не лякаю Вас. Я просто не лукавлю. Так, російські та провладні псевдоукраїнські ЗМІ подають іншу картину, вигідну Кремлю. Не дивно, їхнє завдання – заколисати увагу українців, залякати їх тим, що без Росії – пропадуть, бідуватимуть, голодуватимуть, залякати, аби не сміли навіть пробувати скинути ярмо. Ми мусимо разом протистояти цьому! Мусимо змусити уряд, що забруднив себе невинною кров’ю, що дурить нас, обкрадає і принижує – піти у відставку! Мусимо – задля наших дітей!
Коментарі вимкнені.