Обличчя Заліщиків: майбутній мер Гаврилюк Сергій кайфує від перукарні

«Погляд» вирішив розповідати не лише про тернополян, але й про мешканців усієї області. Тому пропонуємо Вам познайомитись з обличчям Заліщиків – Гаврилюком Сергієм.

Гаврилюк Сергій
Народився та зростав у славному місті Києві, періодично на канікули їздяв до бабусі з дідусем в с. Угриньківці, Заліщицького району.
Наразі перебуваю на стажуванні в США у сфері агробізнесу, оскільки дома хочу зайнятися саме аграрною сферою.
Моє хобі змушувати людей не байдикувати, займатися чимось корисним; створювати щось нове та цікаве для людей; як і всі хлопці люблю футбол; цікавлюся політикою, зокрема у майбутньому планую стати президентом України та змусити перш за все власний народ поважати і гордитися своєю країною (це не мрія – так і буде;)); створенням різноманітних проектів в інтернеті.
Люблю ходити в перукарню і, щоб перукарі мили мені голову… це неймовірне відчуття; люблю вечером одягнути навушники та йти.. йти кудись; люблю допомагати людям, хоча це напевне хобі; люблю спілкуватися із мудрими людьми, люблю дискусувати.
Боюся, ну не знаю… загалом не боюся нічого, байдуже на все… переймаюся тільки за здоров’я рідних та боюся, як би це «ванільно» не звучало, що ніколи не буду із коханною дівчиною. От і всі страхи. Ворожка, якось на вокзалі, нагадала, що помру не природньою смертю,  значить боятися нічого, – почну як Королевська: “у мене є мрія…”. Є мрія зробити так, щоб в першу чергу дівчина, яка мені подобаєтсья і не думала виїхати закордон, зробити місто таким, щоб їй хотілося і найважливіше жилося (у повному сенсі цього слова) у рідному місті, у мене є мрія також, щоб моя племінниця, якій півтора роки, зростала у місті в якому живуть люди, які не: смітять, вживають алкоголь, курять, вживають погані слова, дають хабарі, обманюють. Хочу, щоб вона росла в оточенні людей які: люблять своє місто, знають історію свого міста, є привітними та доброзичливими, готові допомогти будь-коли, поважають пенсіонерів. І для цих двох людей в майбутньому хочу (і вже працюю над цим) побувати великий спортивний комплекс,  де буде можливість займатися плаванням, танцями, футболом, і всім всім всім.. Адже, як це… із Заліщик ще олімційців немає 🙂 Ну от загалом, якби не ці дві людини, у мене не було б мрій, а так через них і намагаюся разом із друзями змінювати дещо в місті.
Про любов до Заліщиків… для мене це аналогічне запитання до “за що любите маму”… почуття всередені такі… словами передати не можу. Але виділити хочу людей – вони класні!
Є два побажання до земляків. Перше – це любіть своє місто так, як я полюбив його, воно у вас неперевершене. І друге побажання – на виборах міського голови голосуйте за мене.

P.S. Я трохи жартома відповів…але в цьому я – все робити із посмішкою та бажанням.

-1 thoughts on “Обличчя Заліщиків: майбутній мер Гаврилюк Сергій кайфує від перукарні

  • 12:37 | 24.12.2012 о 12:37
    Permalink

    що то за дівчина така цікаво, заради якої міста змінювати хочуть? думаю у нього все вийде, адже якщо людиною рухає любов, то вона здатна гори звернути! Сергій! Дааааввааай!!

Коментарі вимкнені.