Шедеври Катерини Крупніцької можуть зробити весілля тернополян незабутнім

Катерина Крупніцька

Катерина Крупніцька уже півроку займається різьбярством свічок. До цього дівчину привів не випадок, а захоплення свічками.
“Займаючись живописом, образ свічки часто проходив лейтмотивом в багатьох художніх роботах. Так, в серії робіт “Дорога до істини” на філософську тематику я зображувала свічки, які давали вогонь в лабіринтах, тим самим вказуючи шлях до Правди тим людям, які заблукали в дорозі до неї”, – розповідає Катерина.


Саме це заставило її звернутись до мистецтва виготовлення свічок. Але Катерині не хотілося виготовляти прості звичайні свічки. Адже виготовлення різьблених свічок дозволяє застосувати власну фантазію, бачення кольорів, відкрити ще більше свій творчий потенціал.

“Я переглянула багато відео в інтернеті як виготовляється різьблена свічка. І залишилася небайдужою до самого процесу виконання роботи. Тільки вклавши в цю роботу свою душу, ідею можна реалізувати свої думки відносно краси форми, гармонії кольорів свічки”, – розповідає мисткиня.
Свої перші свічки Катерина виготовила на майстер-класі в майстра на Івано-Франківщині. “Звичайно, роботи бажали кращого їх виконання. Навіть маючи певний досвід у творчості, тільки шляхом спроб, помилок дійшла до такого результату, який маю зараз. Думаю і сподіваюсь, що це не вершина.”, – ділиться враженнями дівчина.
За її словами з матеріалом на сьогоднішній день ситуація важка. У великій мірі їй допомагає сестра, яка проживає у США.
“Найскладніше у виготовленні свічок для мене є дотримання оптимального температурного режиму самого парафіну та навколишнього середовища, якого вимагає технологія. Сам процес різьблення свічки триває до 10 хв. За той час потрібно завершити роботу.
Тривалість виготовлення свічки питання відносне. Від початку заливання форми до вирізьблення проходить приблизно 5-6 год. в залежності від розміру форми та температури приміщення. Але час застигання форми можна використовувати для інших етапів роботи”, – каже Катерина.

Свічки, виготовлені талановитою дівчиною, це дуже хороший, оригінальний, з естетичним смаком подарунок до різних свят. Дані свічки горять всередину форми, тим самим створюючи дивне мерехтіння у прорізах свічки. При запаленій свічці гарно думається, мріється.

Свічки  продаються в центрі міста навпроти Арт Галереї.Там же можна зробити замовлення на власні вподобання відносно кольору, форми та розміру свічки на різні потреби: різьблені свічки для прикраси інтер’єру, до Дня народження, Дня ангела, хрестин, вінчальні та до інших святкових дат. Також є такі свічки в магазині Барбі, що на вул. Київська 1.

Коментарі вимкнені.