Якщо Кайда з Підгрушною не перенесуть дату весілля, будуть мати проблеми

Останніми тижнями шпальти усіх місцевих видань рясніють заголовками  про одруження нардепа Олексія Кайди із чемпіонкою світу з біатлону, тернополянкою Оленою Підгрушною. Для багатьох такий поворот подій став справжньою несподіванкою, адже Олексія Петровича знали як хорошого сім’янина, йдучи до Верховної Ради декілька місяців тому, він був ще одруженим із своєю першою дружиною, пані Оксаною. А перші дні березня сповнені зізнаннями нардепа у коханні, яке «бабахнуло» його ще два роки тому. Олена Підгрушна більш стримана у своїх емоціях, і схожими зізнаннями не розкидається.

От де можна відчути справжній шквал емоцій – то це у коментарях читачів під публікаціями. Хтось бажає щастя молодятам, хтось нарікає на Підгрушну – мовляв, розбила сім’ю, а хтось злиться на Кайду, який, очевидно, переховувався під маскою вірного сім’янина для того, аби пройти до Верховної Ради.

Нумеролог з Києва Людмила Савіна вважає, що шлюб спортсменки та політика припустимий. Адже, за її словами, Олексій Петрович – це людина, яка робить все як мінімум двічі. Отже другий шлюб у його житті мав би бути так чи інакше.

–          Рідко коли можна зустріти таку гармонію у людських стосунках: вони ідеально доповнюють один одного, – каже вона, – сумісність у них дуже хороша. Вони знайшли одне в одному те, що бракує кожному з них. Олена – «золота середина» для нього: вона сильна людина, всього вміє досягати самотужки. Олексій Петрович має також сильний характер і неймовірну харизму, дуже подобається протилежній статі, і, відповідно, це викликає ревнощі. У шлюбі вони сприятимуть реалізації одне одного. Відносини у них надзвичайно комфортні. Завдяки Олені багато чого відкриється у Олексієві Петровичу. Такі стосунки бувають дуже нечасто, можна сказати, що вони – «люди одного конкорду».

Та назагал, якщо брати до уваги рік їхнього знайомства (якщо це був 2011 рік – рік псевдорішень), то для Олени дане знайомство не принесе бажаного результату. Вона не отримає того, на що очікує.  У неї в житті вже були розчарування, вона не могла мати стосунків з чоловіками через свою високу планку вимог – рідко хто міг їй підійти, адже Олена  – надзвичайно сильна жінка. А Олексій Кайда є авторитетом для неї.

Стосовно дати шлюбу  (26 травня 2013 року) нумеролог Людмила Савіна висловилася відразу рішуче і безапеляційно: гіршої дати придумати не можна було. При чому – не лише для пару, про яку йде мова, але й для інших.

–          У цей період не можна підписувати папери, укладати угоди і приймати важливі рішення.  У цей час буде Місяць без курсу. Як можна змалювати наслідки? Вибори до  Верховної ради  у 2012 році також відбулися у час Місяця без курсу. Думаю, аргументів більше не потрібно.  Очевидно, хтось в оточенні молодих дуже не хоче їхнього одруження, тому й випливла така дата, можливо й не свідомо. Але я переконана, що дата нав’язана збоку.  Я б дуже рекомендувала перенести шлюб як мінімум на червень. Адже, якщо пара одружиться у цей час – питання виникнуть значно швидше, ніж могло б здатися. І причиною цьому буде не особиста несумісність, а саме невдалий вибір дня весілля. Цим і пояснюватиметься некоректне відношення з боку оточення: його можна нівелювати, перенісши дату весілля.

Вагітніти на народжувати Олені Підгрушній у цьому році Людмила Савіна також не рекомендує. Стверджує, що найсприятливішим для народження дитини для жінки буде період десь в середині 2014 року.

–          Кожен шлюб має якесь значення. Даний шлюб є патріархальним, а це означає, що у пари мусять бути спільні діти. Пара мені дуже подобається, як нумерологу. Одне шкода, що дату весілля вибрали невдалу. А назагал вони разом у тандемі можуть зробити багато доброго. Олені варто завершити спортивну кар’єру, і в 2016 році у неї буде бізнес і кар’єра. Також 2016 буде успішним для Олексія Кайди: можна сказати, що у цей рік всі його бажання будуть здійснюватися в режимі «он-лайн». Зараз для обох має стати головною діяльністю благодійність – це те, що принесе їм успіх.

Ігор Чубак, like

Коментарі вимкнені.