Безпритульні собаки Тернополя мають серйозні “плечі”, яким штрафи не страшні? (фото)
У грудні «Погляд» писав про те, що на зупинці «Вулиця Київська», під магазином «Гермес» тернополяни утворили своєрідний «готель» для бездомних собак. Там, де в теплу пору року діє квітковий ринок, тваринам поклали дерев’яні піддони, настелили одяг, навіть принесли подушку. Крім того хтось щодня приносить сюди їжу.
Очевидно, що власникам магазину таке сусідство не надто сподобалося, оскільки нещодавно на стіні з’явилося попередження про те, що за годування собак, благодійників чекає штраф у розмірі 500 грн. Та, схоже, тернополяни не надто бояться таких залякувань, бо внизу аркуша, на якому від руки пише про штраф, згодом хтось дописав «А хто штрафує?». Крім того, їжа біля зграї уже майже корінних чотирилапих «хазяїв» зупинки, всеодно завжди є.
В Управлінні житлово-комунального господарства, благоустрою та екології міської ради Тернополя нам пояснили, що попередження на стіні «Гермесу» – не їхнє, і за годування собак дане управління не штрафує. Швидше за все, записку повішали власники магазину. Але начальник управління Микола Лесів підтвердив, що проблема з безпритульними собаками у місті існує і великою мірою винні у цьому самі мешканці. Адже, за його словами, одна частина тернополян вимагає забрати з вулиць безпритульних собак, інша ж – шкодує тварин та усіма можливими способами підтримує їхню життєдіяльність під відкритим небом.
Зграї собак часто можна побачити на вулицях Тернополя. Зазвичай вони гуртуються там, де добрі люди дають їм можливість чимось поживитися. Випадків, коли ці пси нападають на людей – чимало. Найгірше, що від чотирилапих “друзів” страждають і діти. Нагадаємо, за 11 місяців 2012 року до обласного дитячого травмпункту з укусами собак потрапило 276 дітей. У 119-ти травми були настільки серйозними, що їх довелося госпіталізувати.
Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”
однобока стаття. до того ж, треба зауважити що є ще одна частина тернополян (найбільша), яка викидає тварин просто на вулицю, а у статті згадується, чомусь, лише про тих хто жаліється або підгодовує кинутих напризволяще тварин. хоча, дивлячись на граматичні помилки, важко чекати від автора об’єктивності.
У статті згадуються слова начальника управління. Він про частину тернополян, котрі викидають тварин на вулицю, не згадував.
Стаття не писалася з метою висвітлити усі сторони “собачої” проблеми у Тернополі. Бо про це вже писано-переписано. Стаття радше, як фотофакт. Що незважаючи на чиїсь спроби когось налякати, хтось всеодно нікого не боїться. Ось і все. І сухі цифри з травмпункту.
Крім того, граматичні помилки – ще не ознака не об’єктивності автора. Але тут сперечатися не буду. Робити висновки – прерогатива читачів 😉 Дякую за увагу до статті.
“У статті згадуються слова начальника управління. Він про частину тернополян, котрі викидають тварин на вулицю, не згадував.” – а запитати можна було? чи подаєте тільки інформацію, яку сам співрозмовник захоче? фотофакт – фотознімок з місця події, що розглядається як підтвердження або свідоцтво чогось (так каже словник). а у Вас якийсь вінегрет з коментарем начальникак жкга, словами “ці пси”, чотирилапі друзі в лапках – однозначно однобока стаття. на правах читача роблю висновок: стаття – “фігня”. оцінка “два”.
ні, Анюто, подаємо ту інформацію, котру отримуємо з уст людей на наші запитання. Для мене було метою дізнатися, чи штрафує управління когось за годування собак. Про те, що в Тернополі люди викидають тварин на вулицю я і без чиновників знаю. Тому запитати, звісно ж, можна було, але мене не це цікавило і я не питала.
Стосовно фотофакту, то я написала “стаття РАДШЕ, як фотофакт”. Що означає – близька до фотофакту. Бо якби це був дійсно фотофакт, як ви слушно зауважили, котрий є підтвердженням чи свідоцтвом певного факту, то в заголовку так і писало би ФОТОФАКТ.
Але за оцінку “два” в любому випадку дякую. В любому випадку – це оцінка 😉
Маєте якісь певні ідеї чи проблеми, які хотіли б, щоб ми висвітлили різнобічно – завжди будемо раді. Пишіть нам на мейл info@poglyad.te.ua . Нам теж не завжди вдається бачити усі проблеми тернополян і з радістю допомогаємо чим можемо тим, хто до нас звертається. І завжди ралді будь якій співпраці
Запитання до Анюти: Як багато тобою написано статей? Де їх можна прочитати?
Автору статті, дякую. Мені зрозуміло про що вона, і з якою метою.
P.S «Хочеш змінити світ – почни з себе» @
відповідь Тетяні: я не журналість і писати статті не маю права. так само вважаю, що ніхто не має права робити роботу, якої не вміє. роботу журналіста вважаю останньою, якою я б хотіла займатись, оскільки не маю відповідної освіти та не є філологом (хоча, як бачу, це не заважає так званим “журналістам місцевого розливу” так себе називати). ну що ж – їхнє право. а оцінку буду я їм давати, як читач, адже це моє право. якщо лікарю роблять зауваження щодо його роботи, він же не питає “а ти скільки сам операцій зробив, що критикуєш?”, а вчитель, яким не задоволені батьки, не відповідає нам “а ти хоч один клас випустив, що запитуєш?”, а президент наш не відповідає на усі наші закиди “а ти скільки строків президентвства відбув, що маєш право бути незадоволеним?” Ваш коментар не має сенсу. статті пишуться для мене, як і для усіх інших читачів, і я не збираюсь утримуватись від коментарів, якщо у мене такі є. до слова: свою роботу я виконую якісно, а якщо у когось виникають запитання щодо виконаної мною роботи – виправляюсь і працюю ще краще, не надіючись, що хтось збоку (не маючи відношення ні до мене, ні до моєї роботи) буде за мене заступатись. не бачу в цьому причини. мене цікавить тільки мій клієнт, так само як я цікавлю працівників сайту, і думаю Вашого заступництва у моїй з ними дискусії ніхто не потребує. а “тикати” будете комусь іншому, Вам я дозволу на це не давала. Ви вільні. привіт редакції.