Чому в Тернополі не можна робити все як слід зразу?

Zelinka2

Восени 2015 року зробили капітальний ремонт асфальтового покриття прибудинкової території будинку Коновальця, 8. А в літку 2016 року Комунальне підприємство Тернопільської міської ради “ТернопільТеплоКомунЕнерго” вирішило біля відділення УкрПошти №20, яке прибудоване до цього будинку, і на частині прибудинкової зробити ремонт своїх мереж.

Десь 2 тижні ремонтували, все розрили. Ну ясно. Ремонт робити треба. Зробили, яму засипали. Але засипали лише землею. Щебнем засипати “забули”. І все болото з ями під час дощів потекло в двір, висохло, в дворі пилюка, нестерпний бруд.

Зателефонував до директора КП, звернув увагу, що його працівники недобросовісно завершили ремонт. За два тижні після дзвінка – застелили асфальтом. Тіки от я не впевнений, що за пів року той асфальт не просяде, бо термін усадки землі ще здається не минув. На разі достатньо було засипати щебнем, щоб не розносилося болото. Але як просяде, то зверну керівництву КП на це увагу, щоб відремонтували дорожнє покриття якісно.

Zelinka1

І на жаль це не поодинока ситуація…. Чому тепловики перед капремонтом дворів не ремонтують своїх мереж? Добре, що під міжквартальним проїздом Коновальця-Вербицького зробили ремонт мереж, за що варто подякувати тодішньому депутату по округу Андрій Сисюк що проконтролював.

Назар Зелінка, депутат Тернопільської міської ради, соцмережі.

Коментарі вимкнені.