Чиновники Тернопільщини збираються відновити стародавній палац

Буде проведено відкритий архітектурний конкурс на найкращий проект комплексної реставрації та пристосування палацу графа Бадені в смт. Коропець

Розпорядження щодо цього підписав голова обласної ради Віктор Овчарук. У документі йдеться: “Враховуючи рішення Тернопільської обласної ради від 3 березня 2016 року № 108 “Про програму збереження культурної спадщини Тернопільської області на 2016-2020 роки”, з метою залучення громадськості до визначення виконавців у створенні проекту комплексної реставрації та пристосування палацу графа Бадені в смт Коропець Монастириського району під культурно-освітній комплекс :

1. Взяти до відома, що з урахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 25 листопада 1999 року № 2137 “Про затвердження Порядку проведення архітектурних та містобудівних конкурсів” визначення найкращого проекту комплексної реставрації та пристосування палацу графа Бадені в смт Коропець Монастириського району під культурно-освітній комплекс підлягає проведенню в порядку відкритого архітектурного конкурсу (далі – конкурс).

2. Уповноважити Тернопільську обласну організацію Національної спілки архітекторів України розробити і затвердити програму, умови конкурсу та подати їх Тернопільській обласній раді для оприлюднення.

3. Фінансово-господарському відділу виконавчого апарату Тернопільської обласної ради внести пропозиції щодо перерозподілу видатків обласного бюджету в межах загального обсягу бюджетних призначень Тернопільської обласної ради на 2016 рік за кодами функціональної та економічної класифікації видатків за загальним і спеціальним фондами бюджету з метою забезпечення організації конкурсу”.

Коментарі вимкнені.