Декоративні лампи-нічники ручної роботи, які виготовляє тернополянин Павло Головатий, вражають (фото)

Декоративні лампи-нічники ручної роботи, які виготовляє тернополянин Павло Головатий, чудово доповнять інтер’єр у будь-якому домі.

За кожною креативною лампою тернопільського умільця лежить не тільки довга, клопітка праця, але й майстерність, яку містянин вклав у кожен свій витвір. Його виріб – чудовий подарунок як для дітей, так і для дорослих.

Як розповідає Павло, взявся за виготовлення ламп-нічників недавно, проте задоволений успіхами в роботі.

— На одному із зарубіжних сайтів я натрапив на фото гарної лампи. Захотілося зробити й собі подібну красу, оскільки маю тягу до творчості. Перша лампа-нічник вийшла непогано, що спонукало мене продовжувати у цьому ж напрямку. Коли маю вільний час – сідаю за роботу. Починаю з того, що розрізую на невеликі частини спеціальну вентиляційну трубу, яка є основою мого виробу. Потім вирізую з дерева підставки для лампи, лакую 2-3 рази, вставляю до лампи проводи, аби подати світло. Щоби зробити малюнок на трубі, я роздруковую готову картинку. перебиваю її на основу, для більшої оригінальності витвору домальовую дещо своє і фрезером вирізую зображення, — поділився умілець.

Чоловік додав, що оскільки створення ламп-нічників передбачає декілька копітких етапів, на створення одного виробу доводиться витрачати майже день. Тернополянин зазначає, що витраченого часу не шкода, адже після завершення роботи йому особливо приємно спостерігати на свій готовий витвір із красивим різьбленням.

Тернополяни

Коментарі вимкнені.