До Тернополя таки приїде поважний гість

Його чекали 27 листопада, але зустріч перенесли на 29 число. У Тернополі відбудеться зустріч Голови Федерації роботодавців України Дмитра Фірташа та Голови Тернопільської обласної державної адміністрації Валентина Хоптяна з власниками та керівникам понад 200 підприємств регіону. В ході засідання будуть розглянуті питання створення нових робочих місць, розвитку малого та середнього підприємництва, створення сприятливих умов для залучення інвестицій, скорочення кількості та повноважень контролюючих органів. Також будуть розглядатись питання захисту економічних інтересів України на зовнішніх ринках та розвитку внутрішнього ринку.

Засідання відбудеться у приміщенні Тернопільського національного економічного університету (м. Тернопіль, вул. Львівська, 11а, 11 корпус). Початок заходу – о 10.00.

Перед цим, близько о 9:15, Дмитро Фірташ та Валентин Хоптян оглянуть виставку у фойє центрального корпусу ТНЕУ. Орієнтовно о 12:00 очікується підхід Дмитра Фірташа та Валентина Хоптяна до преси. (центральний корпус)

Після завершення засідання відбудеться круглий стіл, присвячений розвитку підприємств агропромислового комплексу Тернопільської області, а також розвитку соціальної інфраструктури у сільських районах. Круглий стіл відбудеться в актовому залі Скориківської школи («Школа майбутнього»), очікується участь понад 30 керівників та власників агропромислових підприємств Тернопільської області. Початок – о 13.00. Для представників ЗМІ надається транспорт, виїзд від Тернопільського національного економічного університету.

Коментарі вимкнені.