Форум “ЗАСТУПу” на Тернопіллі: час захистити себе, оселю та рідну землю!

Мешканці краю вишиванок зустрілися з лідерами партії, яка знає, як підняти село. У місті на Тернопіллі, яке славиться найкрасивішими вишиванками – у Борщові, пройшов Тернопільський обласний форум «ЗАСТУП – за рідну землю!». В Палаці студентів агротехнічного коледжу зібрався повний зал небайдужих людей.

Вийшовши на сцену, заступник голови  політичної партії «Всеукраїнське аграрне об’єднання «ЗАСТУП» Ірина Максимівна Синявська відмовилася ставати за трибуну. Жартувала, що потрібно нарешті викорінювати радянські звички. Зверталася до людей по-простому.

–          Ми їздимо зараз по всій Україні. І в кожному обласному центрі, зустрічаємося з тими, хто справді небайдужий до долі людини. Нас втішає ситуація, що «ЗАСТУП» збирає повні зали. Чому це відбувається? Бо, мабуть, прийшов час, не на словах, а на ділі щось змінити в українській державі.

Ірина Максимівна розповіла історію виникнення «ЗАСТУПу».

–          Ще в червні небайдужі ініціативні люди зустрілися і проаналізували, як живе країна. Коли ми заглибилися в аналітику аграрної економіки, то побачили, що сьогодні велика Україна живе за рахунок  дрібного і середнього товаровиробника, за рахунок п’ятнадцяти мільйонів населення, яке проживає на сільських територіях. За рахунок селян фактично існує продовольча безпека. Тільки тому, що ці люди не збайдужіли і продовжують всупереч непродуманій інколи державній політиці , виживати.

Лідери партії навели безліч прикладів позитивного досвіду піднімання сіл «із колін». Один із них – проект побудови сучасного водогону у селі Семенівка, Запорізької області. Також зі сцени часто згадували досвід інших країн, які готові ділитися своїм надбанням із українцями.

Один із лідерів «ЗАСТУПу» Володимир Миколайович Хоменко переконаний, що українці повинні навчитися економії. Він піднімав сміттєпереробну тему – болючу для Тернопілля.

–          Ми пропонуємо не вивозити зараз сміття на сміттєзвалища – треба робити сміттєсортувальні, або сміттєпереробні заводи. Більше того, ці заводи треба робити на засадах державно-приватного партнерства. З державного боку має бути орган місцевого самоврядування, а з приватної сторони – інвестор. І заробляти мають обидві сторони.

Володимир Хоменко підкреслив, що «ЗАСТУП» – це команда однодумців, яка не лише розуміє проблеми, які склалися в селі, а й знає конкретні механізми їх вирішення.

-1 thoughts on “Форум “ЗАСТУПу” на Тернопіллі: час захистити себе, оселю та рідну землю!

  • 18:10 | 20.10.2014 о 18:10
    Permalink

    Це хто такі взагалі……на кого вони працюють….

  • 09:56 | 21.10.2014 о 09:56
    Permalink

    Як примітивно ж знову грати на почуттях простих людей…усі ж вже знають, що там сховались регіонали

Коментарі вимкнені.