Коли сесія тернопільської міської ради перетворюється на глухоніме шоу

Сьогодні відбулась сесія міської ради на якій розглянули 187 питань, чимало з них стосувались землі.

За словами депутата Володимира Муца, сьогоднішня сесія міськради це “закрите акціонерне товариство Надала”.

– Адже кожного разу, коли переходять до розгляду земельних питань, сесія міської ради перетворюється на глухоніме шоу. Ніхто нічого не запитує, а більшість механічно нажимає правильні кнопки. Кожне, намагання поставити питання, уточнити якусь інформацію, натикається на завчену фразу: Все в межах законодавства!! Воно, то добре, що все в межах законодавста, але скажіть мені будь-ласка, по якому законодавству ви надаєте відмови в отриманнні інформації. Я подаю, чітке звернення: Надати інформацію, щодо наявності вільних земельних ділянок призначених для житлової та громадської забудови, відповідь отримую: Вільних земельних ділянок немає! Приходжу на сесію, більше 100 питань земельні. Ви може, так захопилися дерибаном землі, що може вже Тернопільський район дерибаните?. Яку землю Ви роздаєте??? Складається, враження що у нас не міська рада, а закрите акціонерне товариство, хто має акції, тобто входить до числа побратимів, той знає де земля і отримує її, а хто не входить навіть не має права знати. Хочу сказати, що ввійти в число побратимів можна, але для того треба стати глухим і німим,особливо радий старатись Мандзій, той взагалі готовий пакетом всі земельні питання пропустити, напевно хороше заохочення? То, виходить для одних землю знаходять, а для простих громадян землі немає. Я вважаю, що ця інформація повинна бути доступна і публічна, тому ще раз подаю звернення: Надати інформацію про наявність вільних земельних ділянок їх місцезнаходження.Одним словом як крали так і дальше крадуть!!!(доречі мені також пропонували акції, але я відмовився), – каже Володимир Муц.

-1 thoughts on “Коли сесія тернопільської міської ради перетворюється на глухоніме шоу

 • 20:31 | 28.11.2014 о 20:31
  Permalink

  Дожились! Великим моралізатором виступає ще донедавна регіанальна шавка Муц! На місці інших депутатів я б йому в рило заїхав прямо на сесії.

 • 23:40 | 28.11.2014 о 23:40
  Permalink

  Та продажна свиня мандзій тільки вміє що сраку лизати комусь і когось надурити

 • 10:05 | 29.11.2014 о 10:05
  Permalink

  Про яку люстрацію йде мова, коли буде люстрація і що це таке, тернопіль пограбували і грабують кожноі хвилини, недавно виділила міська рада тисячі на wi-fi в тролейбусах, це що за приколи, невже тролейбуси для того , щоб пенсіонери та студентикористувались послугами інтернету, чи це зроблено для того, щоб кошти ще таким чином привласнити,йдуть на все,? не бояться нічого….іх треба не люструвати, а негайно повернути все награблене в казну, а то все повтікає так як януковичі…..

 • 21:18 | 30.11.2014 о 21:18
  Permalink

  Це бидло надал дочекається сніданку з сміттєвого баку!

Коментарі вимкнені.