Скандально-відомий Ігор Таловов та мер Тернополя Сергій Надал друзі?

Ми вчора писали, що міський голова Сергій Надал дав ззадню і відмінив поки що будівництво еко-отелю у парку Національного Відродження.

Було це зроблено вже після того, коли громадськість Тернополя почали “бити у всі дзвони”. Нагадаємо також, що за два дні до цього мер урочисто обіцяв, що будуватись у цьому парку нічого не буде.Але через день будівництво таки почалось.  І також заявив, що громадські організації Тернополя не проти будівництва у парку. Хоча ні одна громадська організація міста публічно не заявляла про свою підтримку будівництва цього готелю.

Але вчора стало відомо, які саме організації таки пішли громади міста.

За словами активістки Наталії Кузь, коли вона прибула у парк на місце будівництва, представник так званої ГО «Комітет по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією» намагався її переконати, що все уже погоджено. А сам він займається координуванням роботи підрядників, які мали зайнятися земельними роботами. Зокрема, водії будівельної техніки слухали його вказівок, розповідає Наталя.

–  Він мені пояснював, що громадські організації дали згоду на це будівницвто та навіть провели громадські слухання. І він є представником цих ГО.

Нагадаємо, що головою ГО «Комітет по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією» є Ігор Таловов, який нещодавно потрапив у скандал із  примусовим затриманням журналіста.

 

Коментарі вимкнені.