Призначення керівників правоохоронних структур на Тернопільщині шокує

Перше ж призначення керівника однієї з правоохоронних структур на Тернопільщині шокувало активістів Євромайдану. Виконувати обов’язки прокурора області довірили людині, яка ще донедавна стояла за оскаржуванням неугодних владі рішень Бучацької райради – прокурору Бучацького району Юрію Гулкевичу. За що боролися?

Тепер усі, затамувавши подих, очікують, хто ж очолить в області міліцію. Адже після призначення Гулкевича немає гарантії, що завтра керувати правоохоронними органами не поставлять людину з «обойми» Віктора Сака.

Сам Сак, зрозуміло, на посаді не втримається. Більше того, місцеві ЗМІ повідомляють про наміри нардепа Михайла Головка ініціювати відкриття кримінального провадження проти начальника управління МВС України у Тернопільській області, оскільки під час штурму міліції протестувальниками вночі 19 лютого він давав наказ стріляти у людей, а автомат, який отримав сам Сак у чергового УМВС по теперішній час невідомо де знаходиться. Якщо дана інформація підтвердиться, мова ітиме про притягнення до кримінальної відповідальності.

А от чи торкнеться люстрація заступників Сака як і заступників, які були на посадах, коли прокуратуру очолював Геннадій Мовчан? Усе це гвинтики системи, яка так і не пролила світло на походження зброї, з якої вбили мера Феодосії – це при тому, що на папері цей обріз був утилізований міліціонерами на Тернопільщині (з підписами керівництва УМВС Сака, Гіля та Облещука). Не пролила світло на те, хто насправді сидів за кремом службового автомобіля екс-голови ОДА Валентина Хоптяна у новорічну ніч, коли було скоєне смертельне ДТП. Система, яка дає можливість керівникам різних рівнів безкарно брати хабарі, вирішувати сумнівні питання, відкриває зелено світло для шахраїв-будівельників на кшталт Щепановського.

Своє ставлення до цієї системи і до керівників, які її представляли, жителі області уже продемонстрували у лютому, вогнем випікаючи усю несправедливість зі стін правоохоронних та судових органів. Ще більш гарячі голови за бажання змінити цю систему поплатилися життям у Києві і стали героями.

І все заради чого? Щоб гвинтики з обойми скомпроментованих начальників стали начальниками самі?

20 хвилин

-1 thoughts on “Призначення керівників правоохоронних структур на Тернопільщині шокує

  • 11:47 | 12.03.2014 о 11:47
    Permalink

    Сволочі мають відповідати , не можна так , щоб просто звільнити , це просто відсторонили від кормушки , а те що намутили це як , просто списати , ТРЕБА ВСЕ ВІДВЕСТИ НА ПОЧАТКОВУ ПОЗИЦІЮ , на нульову точку !!!

  • 09:49 | 28.05.2014 о 09:49
    Permalink

    Неподобаються Вам, Тернополяни “справедливі” призначення керівників правоохоронних структур на Тернопільщині, та це ще цвіточки, а ягодки в обласній ПРОКУРАТУРІ… Кого “влада” вигороджує, ставите на посаду прокурора області,адмінкорупщика. здирника, отого ненаситного Гулкевича ю.д.??? Спитайтеся у Бучачан хто мав справу із ним, корумпованим хабарником, за яким давно вже пора відкрити кримінальну справу, він кримінальний злочинець і місце його на нарах, а не в обласній прокуратурі… Куди дивимося…!!! Кого ставимо до влади…!!! Ганьба Гулкевичу, гнати його кровожерного злочинця!!! Вилами, ВИЛАМИ, Вилами!!”!!!!!

Коментарі вимкнені.