Майже три тисячі учнів з Тернопільщини пройшли пробне ЗНО

21 березня 2015 року в Тернопільській області відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури (базовий та поглиблений рівні).

Тестування проводилося в 19 пунктах, 212 аудиторіях. Участь у ньому взяли 2864 учасники із 2953 зареєстрованих, що становить 97%. Для організації та проведення пробного ЗНО залучено 518 педагогічних працівників, 19 медичних працівників, а також представників районних і Тернопільського міського відділів УМВС в Тернопільській області, які дбали про забезпечення охорони та правопорядку на пунктах пробного тестування.

Зареєстровані учасники, які не з’явилися в пункт тестування, можуть протягом наступних трьох робочих днів отримати свої робочі зошити, бланки відповіді, Інформаційні бюлетені.  Для цього їм потрібно звернутися в пункт пробного тестування, пред’явивши документ, що засвідчує особу, квитанцію про оплату за пробне тестування та запрошення.

Наступне пробне ЗНО відбудеться 28 березня 2015 року з математики (базовий і поглиблений рівні), історії України, біології, географії, фізики, хімії, російської мови, англійської мови, німецької мови, французької мови, іспанської мови.

На сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти (http://test.if.ua) буде розміщено сервіс з визначення результатів пробного ЗНО за рейтинговою шкалою 100-200 балів, а також детальну інформацію щодо особливостей роботи з ним. Для осіб, які скористаються сервісом, результати пробного ЗНО за шкалою 100-200 балів будуть розміщені на інформаційних сторінках «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО».

Коментарі вимкнені.