«Ми знімемо кліп!», – вирішили друзі, прослухавши пісню тернополянки та репера з Берегово (фото, кліп)

9 травня у Мукачеві талановита тернополянка Ірина Колесник та  репер з Берегово Миромен знімали спільний кліп. Робота із назвою «Сни» вийшла дійсно неймовірною. Як казали присутні на знімальному майданчику, що саме справжні емоції під час зйомок зробити кліп дуже ніжним та чуттєвим.

Репер з Берегово розповідає, що більше півроку тому у нього був готовий інструментал. Проте він шукав з ким зробити спільний проект – і запропонував це тернополянці Ірі.

– Я колись давно зробив інструментал і не знав, що під нього написати, – каже Миромен. – Він лежав, мабуть, більше року десь у проектах. Нещодавно вирішив попрацювати з вокалістами і запропонував Ірі зробити такий проект. За два тижні все було готово. У цей же період ми з друзями хотіли знімати кліп і переслуховували усі мої треки. Коли я включив цей запис з Ірою, то хлопці сказали: “Миро, ми зніматимемо кліп саме на це”!

А Ірина каже, що дана робота для неї вийшла як експеримент, бо ж раніше вона не працювала з реп-виконавцями.

–  Приємно було чути, що багатьом нашим знайомим пісня сподобалася і тому у нас виникло бажання відзняти кліп. Головними героями кліпу стали мої знайомі ще зі шкільних років, а зйомку проводили Міша Лемеш та Роберт Надь з Берегова. Також цікаво було побачити і почути себе в новому амплуа, – додає тернополянка.

Мар’яна Зварич, новини Тернополя «Погляд»

Коментарі вимкнені.