Тернопільські парки далі забудовують – ще шість сотих огородили парканом

Близько шести сотих в парку “Топільче” огородили металевим парканом. Там, підозрює чимало тернополян, хочуть будувати.

Ділянка знаходиться неподалік спортивної школи, біля території “Збруча”. Росте там півтора десятка дерев, але вони вже покалічені.

– Я шокована, – каже тернополянка Ніна. – Ще одна будова в парку певно буде. А для чого ще огородили? І це все після реверансів міської ради про те, що в парках не будують.

Ми порівняли розташування огородженого місця з нещодавно затвердженими міською радою межами парків. Згідно з позначками там дерева, але червона лінія проведена чиновниками, залишила зелену ділянку “за бортом”. Таких залишених острівців з деревами, які чомусь мерія до парку не віднесла, багато…

На місці огородженого майданика застали робітника, який через територію якийсь кабель тягнув.

– Я не знаю, що тут буде, – сказав чоловік. – Нам сказали огородити, ми огородили. А що вже буде потім, то не кажуть.

До слова, всі дерева, які є на ділянці нещодавно “санітарно обрізали”, тобто спиляли до стовбура. Тепер дерева ледь помітні за парканом. Тож якщо їх хтось надумає знищити повністю, це буде важко помітити тернополянам.

Ми написали інформаційні запити до міської ради аби з’ясувати хто та що там робить. Відповідь, згідно з законодавством, отримаємо не раніше середини наступного тижня. Тоді й напишемо якою буде доля ділянки та хто за цим стоїть.

20 хвилин

Коментарі вимкнені.