На Тернопіллі Тимошенко представила перевірених людей та отримала ікону (фото)

За мир в Україні та чесні вибори молилася Юлія Тимошенко 23 жовтня у Зарваниці. Там їй подарували ікону Зарваницької Матері Божої, аби Богородиця завжди була поруч.

Із храму Юлія Володимирівна виходила поволі, бо її обступили прихожани, які висловлювали свою підтримку. Вони обіймали Тимошенко, намагалися якнайдовше потримати її за руку, знімали на мобільні телефони.Згодом лідерка БЮТу виступила у Чорткові. Незважаючи на пронизливий вітер та холод, на віче із легендарною жінкою прийшла чисельна громада містечка.– Ми не маємо права здаватися!, – запевняла Юлія Тимошенко. – Путін піде з України без будь-яких можливостей. Якщо ми будемо слабкими, то він за рахунок України буде реалізовувати свої амбіції. Спілкуючись з лідерами світу та нашим Президентом я просила їх бути сильними.Юлія Володимирівна переконує, що віддавати Донбас ми не маємо права. Розповіла, що бачила малюнки дітей-сиріт з Донеччини. Вони малюють жовто-сині картинки.

Під час зустрічей з жителями Тернопільщини, Юлія Тимошенко закликала людей бути пильними, не вдаватися до експериментів і віддати свій голос тим людям, яких вони знають і на яких можуть покластися. Вона нагадала, що на мажоритарних округах Тернопільщини йдуть виключно місцеві, перевірені часом та людьми кандидати – це Віктор Шепета, Ігор Романків, Петро Репела, Володимир Пеляк та Руслана Кушнір.

– Мені за них не соромно, я горджуся такою командою, – додала лідер «Батьківщини».

 

Коментарі вимкнені.