На Тернопільщині оголосили полювання на “відьом”

З метою встановлення фактів щодо порушень чинного законодавства України при участі працівників бюджетної сфери, державних службовців у так званому «АнтиМайдані» видано доручення голови Борщівської районної державної адміністрації від 11.07.2014 № 37 «Про створення комісії з розгляду звернення народного депутата України  Москаля Г.Г.». Комісію очолює голова райдержадміністрації Ярослав Галяс.

14 липня 2014   року проведено перше засідання цієї комісії, на якому розглянуто питання щодо організації її роботи. Зокрема, комісією вирішено звернутися до громадян та організацій району через засоби масової інформації з проханням у письмовій формі або усно безпосередньо членам комісії, повідомити про відомі їм факти, коли всупереч чинному законодавству України для транспортування учасників з районів замовлялися транспортні засоби (автобуси, маршрутки, автомобілі); за особами, які перебували на «АнтиМайдані» зберігалася заробітна плата, оплачувались відрядження, а також забезпечувалося харчування.

В подальшому, отриману інформацію буде проаналізовано та перевірено комісією спільно з працівниками Борщівського РВ УМВС України в області. За результатами цієї роботи будуть прийняті рішення згідно чинного законодавства України.

Просимо громадян та організації району надати у письмовій формі відому їм достовірну інформацію по вищевказаних фактах. За довідками звертатись по телефону 2 31 20 та на e-mail: oleg_org@ukr.net .

-1 thoughts on “На Тернопільщині оголосили полювання на “відьом”

  • 13:17 | 11.09.2014 о 13:17
    Permalink

    А де ж тод1 свобода слова в кра1н1? Чи вона т1льки для Яценюка з Турчиновим и Аваковим 1снуе? Повинна бути чесн1сть 1 справедлив1сть? Майдан 1 антимайдан повинн1 в одинаков1й м1р1 ф1нансуватися державою. А якщо когось ф1нансуе особисто хтось 1з громадян – тод1 це 1х справа 1 до них л1зти нема чого. Це особисте майно. Але на Укра1н1 все перевернуте з н1г на голову. Як можна бути такими тупаками?

Коментарі вимкнені.